App Store Google Play

Цаценко залишається під вартою до 20 травня - рішення суду

23.03.2018 19:00
Цаценко залишається під вартою до 20 травня - рішення суду

Сьогодні, 23 березня суддя Красногвардійського районного суду Дніпра Григоренко задовольнив клопотання прокурора про продовження Олексію Цаценко запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном до 20 травня.

Адвокати підозрюваного у вбивстві політолога Сергія Лященка Олексія Цаценко і сам підозрюваний наполягали на зміні запобіжного заходу на більш м’який – цілодобовий домашній арешт.

В якості аргументів Цаценко надав письмові позитивні характеристики від сусіді та колишніх роботодавців. Прикметно, що обидві характеристики з місць роботи – ПП Максі-Буд та компанії Social Media (до якої Цаценко був прийнятий на роботу, вже перебуваючі під слідством) – написані немов під копирку: цілі абзаци в них є тотожними. Саме Social Media займається накруткою підписників, лайків та переглядів відео, і саме за її допомоги всесвітню мережу напередодні судових засідань у справі Цаценко заповнюють замовні матеріали від невідомих авторів про нібито невинуватість Олексія, які мають надзичайну кількість репостів при незначній кількості підписників.

В своєму клопотанні Олексій Цаценко стверджує, що має на утриманні чотирирічну дитину з інвалідністю. Проте, у медичній довідці йдеться про діагноз «хронічний тонзиліт» та потребує домашнього догляду.

Одразу після оголошення рішення судді Григоренка про продовження терміну тримання під вартою, Олексій Цаценко оголосив клопотання про відведення судді. Втім Григоренко відмовив у задоволенні клопотання і назвав це зловживанням підозрюваним своїми процесуальними правами, адже відвід судді Цаценко та його захисники оголошували вже неодноразово.

Зрештою, Олексій Цаценко заявив про бажання отримати копію своєї судової справи, а також копії всіх аудіозаписів з судових засідань "для можливості свого захисту".

Представник прокуратури та адвокати постраждалих – матері та вдови Сергія Лященко – назвали це навмисним затягуванням процесу, втім суддя задовольнив клопотання. Тож вже 26 березня Олексія Цаценко під конвоєм доставлять до суду для ознайомлення з матеріалами справи.

Наступне засідання буде призначене після ознайомлення обвинуваченим з матеріалами та аудіозаписами.

Нагадаємо, в ніч з 23 на 24 лютого Олексій Цаценко врізався в електроопору на перехресті проспекту Пушкіна і вулиці Шмідта. Пізніше експертиза показала, що він був п'яний. В результаті аварії загинув його компаньйон Сергій Лященко - відомий PR-фахівець і політтехнолог. Після цього Цаценко не раз намагався уникнути покарання. 

Так, він намагався втекти прямо з місця ДТП, влаштовував істерики в лікарні, де в нього намагалися взяти кров для аналізу на наявність алкоголю.  

Пізніше він брехав, що не перевищував швидкість, і звалював вину на свого загиблого компаньйона, нібито він смикнув водія за руку. Експертизи довели, що це неправда.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...