App Store Google Play

Соціальна та психологічна адаптація ветеранів Дніпра та області – нагальне завдання держорганів

23.03.2018 17:40
Соціальна та психологічна адаптація ветеранів Дніпра та області – нагальне завдання держорганів

В приміщенні ДніпроОДА представники державних інститутів та центру зайнятості обговорили питання психологічної реабілітації та соціальної адаптації воїнів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прокуратуру регіону.

Учасники наради зазначили, що наразі запобігання випадкам самогубств серед колишніх військовослужбовців постало перед державою вкрай серйозно. За офіційними даними, 518 осіб з майже 312 тисяч воїнів покінчили життя самогубством. Лише за останні два місяці таких випадків нараховано 16. Переважна більшість з яких 18-23-річні молоді люди.

Відтак, одне з головних завдань -  своєчасне виявлення посттравматичного синдрому. Наразі проходження учасниками АТО психологічної реабілітації є обов’язковим, однак у 2017 році за оприлюдненими даними рівень їх забезпечення такою послугою з боку держави склав лише 0,1 % від загальної кількості.

Натомість у 2018 році збільшено фінансування з Державного бюджету України для реабілітації у розмірі 109 мільйонів гривень.

«Перед суспільством постає нагальна потреба подібних заходів, в основі яких не тільки багатогранне обговорення проблем, що резонують у суспільстві, а й винайдення дієвих та ефективних рішень задля забезпечення належного рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей», − зазначив у своєму виступі військовий прокурор Дніпропетровського гарнізону Сергій Коцюба.

Зокрема, на нараді наголошувалося на необхідності забезпечення координації спільних зусиль органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів у питаннях виявлення недобросовісних виконавців соціальних програм, бездіяльності військового командування на місцях, забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів на ці заходи. Наслідком чого може стати відповідне реагування в межах наданих законом повноважень у разі виявлення правопорушень.

Раніше повідомлялося, що за два роки роботи Центр допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА реалізував понад 40 цікавих проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...