App Store Google Play

Петицію щодо законності підвищення вартості проїзду розглянуть, але зниження тарифу очікувати не варто, - експерт

23.03.2018 18:30
Петицію щодо законності підвищення вартості проїзду розглянуть, але зниження тарифу очікувати не варто, - експерт

Відомий у Дніпрі активіст, представник громадської організації "Громадський контроль" Іван Васючков в коментарі Дніпрограду заявив, що петиція щодо обговорення питання підвищення вартості проїзду в місті розглянута відповідною комісією та передана для винесення рішення на розгляд міському голові Борису Філатову.

"Наслідки цієї петиції будуть, але не у вигляді здешевшання проїзду. Суть її полягає в тому, щоб привести подорожчання у відповідність до вимог і норм законодавства. Це буде зроблено протягом кількох місяців, але встановлений тариф, скоріш за все, не переглянуть", - повідомив Іван Васючков.

Петиція вимагає провести публічні обговорення, за результатами яких затвердити рішенням виконавчого комітету Дніпровської міської ради мережу міських маршрутів загального користування. 

Окрім цього, громадяни вимагають опублікувати на офіційному Інтернет-порталі Дніпровської документи, на підставі яких була підвищена ціна у маршрутках. Також містяни просять провести конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у Дніпрі.

Нагадаємо, що попри жахливий стан рухомого складу, маршрутчики підвищили вартість проїзду до 7 гривень і грозяться на цьому не зупинитись. При цьому про будь-які заходи з підвищення комфорту чи якості перевезень мова навіть не може йти.

Раніше у Дніпрі маршрутка курсувала без скла біля пасажирського сидіння, а також у іншій маршрутці на ходу відлетіло заднє колесо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...