App Store Google Play

Навчальний центр УДА запрошує рекрутів Дніпра та області на семиденні вишколи

23.03.2018 08:00
Навчальний центр УДА запрошує рекрутів Дніпра та області на семиденні вишколи

16 квітня рекрутів Дніпра та області, які є кандидатами у стрільці-добровольці, запрошують пройти вишкіл у НЦ УДА . Кращі з кандидатів зможуть пройти вишкіл «Школи сержантів» та здобути військову спеціалізацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку НЦ УДА у Facebook.

Згідно Наказу командувача УДА Дмитра Яроша про організацію окремих територіальних загонів УДА, в Дніпропетровській області проведуть семиденні вишколи для рекрутів, які є кандидатами у стрільці-добровольці ОТЗ УДА.

Зазначений курс вишколів призначено додатковим до основного вишколу «Школи піхоти», які проводить Навчальний центр.

Програма індивідуальної підготовки та злагодження підрозділу має чотири кваліфікаційні ступені і розрахована на ротаційну можливість кожного з ОТЗ. Взявши участь у вишколі, кожен матиме можливість, окрім базового рівня, здобути відповідну військову спеціалізацію.

Ротаційно, за чотири місяці, ОТЗ УДА може пройти повну підготовку «Школи піхоти» і ефективно діяти в межах області або виконувати бойові завдання згідно наказів та розпоряджень Командування УДА. Із числа кращих стрільців-добровольців буде сформована група для проходження вишколу «Школи сержантів», які опісля здобуття кваліфікації виконуватимуть свої посадові обов’язки у штабах ОТЗ в областях України.

Зголошені групи з мобілізаційних штабів УДА, осередків «ДІЯ», інших громадських організацій мають налічувати не менше 12 осіб. Також можуть зголошуватись окремі громадяни, що мають бажання стати в лави УДА.

Вимоги до рекрута можна детальніше дізнатися, натиснувши тут.

Раніше повідомлялося, що на базі навчального центру УДА розпочалися заняття у "Школі піхоти" української добровольчої армії.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...