App Store Google Play

Державні дотації слід виділяти дрібним та середнім аграріям, а не великим холдингам, - Валентин Дідич

23.03.2018 11:40
Державні дотації слід виділяти дрібним та середнім аграріям, а не великим холдингам, - Валентин Дідич

Народні депутати підготували законопроект, який має відновити справедливість при розподілі бюджетних дотацій для сільгоспвиробників. Документ пропонує запровадити обмеження у розмірі 20 мільйонів гривень державної допомоги на одного сільгоспвиробника та пов'язаних з ним осіб протягом року. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу партії "УКРОП".

Законодавчу ініціативу напрацювали народні депутати Валентин Дідич, Віталій Купрій та їх однопартійці.

«Законопроект має відновити соціальну справедливість в аграрній сфері. Державних дотацій потребують передусім дрібні і середні підприємства, а не великі агрохолдинги, які й без того можуть мають надприбутки», – заявив під час брифінгу у Верховній Раді нардеп Валентин Дідич.

Він також зазначив, що у 2017 році на підтримку сільськогосподарських товаровиробників з державного бюджету було виділено 4 мільярди гривень. При цьому майже 1 мільярд 700 мільйонів отримала група компаній, пов'язаних з холдингом «Миронівський хлібопродукт».

Тобто єдина компанія, яка й без того має немалі прибутки, отримала маже половину усіх бюджетних дотацій. Натомість дрібні аграрії залишилися без державної підтримки.

«Громадськість, аграрії, сільськогосподарські виробники та фермери звернулися до народних депутатів з проханням вплинути на ситуацію і відновити справедливість», – додав Валентин Дідич.

За його словами, законопроек унеможливить концентрацію держпідтримки в одних руках. Таким чином аграрії отримають рівні умови та матимуть змогу створювати робочі місця і наповнювати бюджет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...