App Store Google Play

Активна молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області

23.03.2018 13:20
Активна молодь у Дніпрі обговорила питання перейменування Дніпропетровської області

Вчора, 22 березня, у молодіжному центрі "Кузня української інтелігенції" молодь, студенти та громадські активісти обговорили питання перейменування Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви для Дніпропетровської області. Кожен зміг висловити власну думку щодо використання того чи іншого топоніму.

Відтак громадський активіст, представник ГО "Спільнота активної  молоді - САМ" Вірослав Цюп'як наголосив, що регіон має носити проукраїнську назву.

"Перейменування Дніпропетровської області має відбутися згідно із законом про декомунізацію. Наша організація та і я сам щиро підтримуємо ініціативу перейменувати область саме у Січеславську. Ця назва історично обумовлена та підкреслює незламну волю, крицевий дух і славне майбутнє українців", - вважає Вірослав Цюп'як.

Окрім цього, учасники заходу пропонували й інші назви для області та обгрунтовували її доцільність. Загалом усі учасники дискусії прийшли до висновку, що Дніпропетровщина в будь-якому випадку має бути додекомунізована адже не може носити ім'я ката українського народу - Григорія Петровського.

Нагадаємо, дніпряни зареєстрували електронну петицію щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську, яка розміщена у розділі веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України та доступна за посиланням. Для того, щоб підтримати електронну петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції України необхідно дотримуватись певного алгоритму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...