App Store Google Play

Водогін, прибирання снігу та благоустрій кладовищ: що хвилює мешканців Таромського

22.03.2018 16:20
Водогін, прибирання снігу та благоустрій кладовищ: що хвилює мешканців Таромського

21 березня у Таромському відбулася інформаційна година з мешканцями мікрорайону. У культурно-дозвільному центрі «Іскра» зібралося декілька сотень містян, щоб обговорити проблеми, які їх турбують. Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, інформує Дніпроград.

Зустріч провів начальник управління майном колишнього селища міського типу Таромське Дніпровської міської ради Олексій Бондаренко. Серед питань, які піднімалися у залі, – субсидії, наведення ладу на прибудинкових територіях, особливо взимку, будівництво третьої черги водогону. Найбільш жвава дискусія точилася щодо благоустрою місцевих кладовищ.

«Наразі ситуація з похованнями нагадує печерний період: немає ладу, люди навіть не отримують свідоцтв про поховання, бо невідомо, хто займається цими похованнями. На кладовищах якісь «клани» роблять свої справи, все неофіційно. Мешканцям мікрорайону було запропоновано взяти на себе відповідальність, оформитися на роботу в КП «Ритуальні послуги», щоб усі поховання були легальними. Комунальне підприємство, я впевнений, наведе лад у цьому питанні», – зазначив Олексій Бондаренко.

Щоб повністю спростувати плітки щодо благоустрою кладовищ, на зустріч із мешканцями Таромського завітав директор комунального підприємства «Ритуальні послуги» Олександр Тюменцев.

«Місто передало на баланс нашого КП дев’ять занедбаних кладовищ у Таромському. Це було зроблено для впорядкування поховань, наведення ладу на цих кладовищах. Мешканці хвилюються, і це зрозуміло. Комунальне підприємство призначить відповідальних працівників на кладовищах, різноробочих. Зробимо огорожу. Наразі готується проект підведення води на кладовища та встановлення капличок для похоронної відправи. Крім цього, місто виділяє дві одиниці техніки для прибирання у зимовий та літній період», – розповів Олександр Тюменцев.

Відповідаючи на запитання місцевих мешканців про вартість поховання, директор КП зазначив, що коштуватиме це дешевше, ніж загалом у місті – 1980 грн. Він також наголосив, що така вартість пов’язана з тим, що кладовища Таромського будуть лише для місцевих мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...