App Store Google Play

Сюрреалізм – це погляд у майбутнє: у Дніпрі відкрився фестиваль сучасного мистецтва

22.03.2018 21:00
Сюрреалізм – це погляд у майбутнє: у Дніпрі відкрився фестиваль сучасного мистецтва

Сьогодні, 22 березня, у Дніпрі відбулося відкриття незвичайного та епатажного фестивалю на тему сюрреалізму, який вперше проходить у місті. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Музею українського живопису.

Фестиваль сюрреалізму на Дніпрі – це генерація сучасного художньо-філософського досвіду багатьох поколінь українських митців, театралів, що пройшли багато естетичних і соціальних формацій на майданчику Музею українського живопису.

«У музеї і раніше проводили фестивалі сучасного мистецтва, проте саме фестиваль сюрреалізму проходить вперше. У рамках фестивалю буде живопис, графіка, інсталяції, перформанси і сучасна музика у стилі ембієнт та синт-поп. Я обрав саме електрону музику для даного фестивалю, оскільки вважаю її найбільш підходящою для даної сфери мистецтва», - розповів куратор фестивалю сюрреалізму Ігор Куделін.

Також він зазначив, що критеріями, за якими обирали учасників даного заходу, були неординарність, авангард, сюрреалістичність та символізм у творчості учасників.

«Головною метою фестивалю є показати розвиток сучасних тенденцій в мистецтві та показати як мислять наші художники, а також – провести діалог між митцем та аудиторією», - зауважив Ігор Куделін, - «Саме для мене сюрреалізм це сучасний погляд не тільки на філософію й соціум, а й на науку і технічний процес у цілому. Сюрреалізм – це погляд у майбутнє».

У рамках фестивалю представлені роботи дніпровських митців. Так, на стінах музею висять роботи таких митців як Володимир Бузмаков, Роман Мирошниченко, Ігор Куделин, Маргарита Рубан, Даша Сура, Геннадій Нейзх, Володимир Тарасенко, Олександр Резнік, Дмитро Савченко, Маріанна Станіславська, графіка Володимир Мельника, Максима Бородіна, Олександра Рєзніка та Олександра Шакірова.

Сьогодні усіх дніпрян «зверхньо» та оригінально на подію закликав Олександр Шакіров.

Після було проведено два перформанси: від Марти Турлакової та Ліни Цветінської на тему співзалежних стосунків, та від Олени Загребельної на тему сучасного поживання.

Театр-школа танцю Олени Будницької «Потоки» продемонстрували відвідувачам сучасне мистецтво у сфері хореографії.

Паралельно з цим відвідувачі мали нагоду насолодитися відеоінсталяцією. Вечір завершив дніпровський синт-поп гурт Kurs Valut.

Фестиваль сюрреалізму буде проходити до 29 березня включно у Музеї українського живопису, що за адресою вул. Троїцька Площа, 5 а. З подробицями програми можна ознайомитися на сторінці заходу у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбудеться відкриття арт-галереї «Піон».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...