App Store Google Play

Сюрреалізм – це погляд у майбутнє: у Дніпрі відкрився фестиваль сучасного мистецтва

22.03.2018 21:00
Сюрреалізм – це погляд у майбутнє: у Дніпрі відкрився фестиваль сучасного мистецтва

Сьогодні, 22 березня, у Дніпрі відбулося відкриття незвичайного та епатажного фестивалю на тему сюрреалізму, який вперше проходить у місті. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Музею українського живопису.

Фестиваль сюрреалізму на Дніпрі – це генерація сучасного художньо-філософського досвіду багатьох поколінь українських митців, театралів, що пройшли багато естетичних і соціальних формацій на майданчику Музею українського живопису.

«У музеї і раніше проводили фестивалі сучасного мистецтва, проте саме фестиваль сюрреалізму проходить вперше. У рамках фестивалю буде живопис, графіка, інсталяції, перформанси і сучасна музика у стилі ембієнт та синт-поп. Я обрав саме електрону музику для даного фестивалю, оскільки вважаю її найбільш підходящою для даної сфери мистецтва», - розповів куратор фестивалю сюрреалізму Ігор Куделін.

Також він зазначив, що критеріями, за якими обирали учасників даного заходу, були неординарність, авангард, сюрреалістичність та символізм у творчості учасників.

«Головною метою фестивалю є показати розвиток сучасних тенденцій в мистецтві та показати як мислять наші художники, а також – провести діалог між митцем та аудиторією», - зауважив Ігор Куделін, - «Саме для мене сюрреалізм це сучасний погляд не тільки на філософію й соціум, а й на науку і технічний процес у цілому. Сюрреалізм – це погляд у майбутнє».

У рамках фестивалю представлені роботи дніпровських митців. Так, на стінах музею висять роботи таких митців як Володимир Бузмаков, Роман Мирошниченко, Ігор Куделин, Маргарита Рубан, Даша Сура, Геннадій Нейзх, Володимир Тарасенко, Олександр Резнік, Дмитро Савченко, Маріанна Станіславська, графіка Володимир Мельника, Максима Бородіна, Олександра Рєзніка та Олександра Шакірова.

Сьогодні усіх дніпрян «зверхньо» та оригінально на подію закликав Олександр Шакіров.

Після було проведено два перформанси: від Марти Турлакової та Ліни Цветінської на тему співзалежних стосунків, та від Олени Загребельної на тему сучасного поживання.

Театр-школа танцю Олени Будницької «Потоки» продемонстрували відвідувачам сучасне мистецтво у сфері хореографії.

Паралельно з цим відвідувачі мали нагоду насолодитися відеоінсталяцією. Вечір завершив дніпровський синт-поп гурт Kurs Valut.

Фестиваль сюрреалізму буде проходити до 29 березня включно у Музеї українського живопису, що за адресою вул. Троїцька Площа, 5 а. З подробицями програми можна ознайомитися на сторінці заходу у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбудеться відкриття арт-галереї «Піон».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...