App Store Google Play

З Савченко зняли недоторканість та арештували

22.03.2018 16:00
З Савченко зняли недоторканість та арештували

Верховна Рада України дала згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт позафракційного народного депутата Надії Савченко. Відбулося три голосування окремо за кожне подання. Про це повідомляє Дніпроград  з посиланням на УНІАН.

За поданням генерального прокурора Юрія Луценка про надання згоди на притягнення Савченко до кримінальної відповідальності проголосував 291 народний депутат.

За подання про надання згоди на затримання Савченко проголосували 277 народних депутатів.

За надання згоди на арешт Савченко проголосували 268 народних депутатів. Після цього Савченко здала свою картку для голосування.

Слідчий Служби безпеки України Олександр Томусяк у будівлі Верховної Ради повідомив народному депутату Надії Савченко про підозру у вчиненні злочину.

"На підставі постанови Верховної Ради від 22 березня 2018 року про зняття з народного депутата України Савченко недоторканності та надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання, а також обрання запобіжного заходу в порядку ст. 208 КПК України, затримую Вас за підозрою у вчиненні злочинів, вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) ; ч. 1 ст. 14 (готування до злочину), ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 1 ст. 109; ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ст. 112 (посягання на життя державного чи громадського діяча); ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 258 (терористичний акт); ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації); ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України", - повідомив слідчий.

Томусяк запропонував Савченко поїхати до СБУ на автомобілі, але вона у відповідь запропонувала пройтися пішки. Слідчий погодився. Разом зі слідчим нардеп зайшла до Управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області.

Нагадаємо, народний депутат Андрій Денисенко наголосив, що підтримає всі процедури зняття депутатської недоторканості з Надії Савченко та притягнення її до кримінальної відповідальності. 

Як відомо, Надія  Савченко занесла в залу парламенту три гранати і пістолет. На засіданні ВР генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс у Верховну Раду подання про притягнення до відповідальності, затримання та арешт позафракційного депутата Савченко. Луценко заявив, що у слідства є неспростовні докази того, що Савченко особисто планувала теракт в сесійній залі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...