App Store Google Play

Персональна виставка: дніпрян запрошують на відкриття арт-галереї «Піон»

21.03.2018 20:00
Персональна виставка: дніпрян запрошують на відкриття арт-галереї «Піон»

24 березня у Дніпрі відкриється арт-галерея «Піон», яка спрямована на розвиток талантів місцевих майстрів. Родзинкою відкриття стане персональна виставка художника Віктора Горяєва. Про особливості галереї розповідає кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів мистецького осередку.

Власник арт-галереї «Піон» Карен Аршакян пояснив, що мета відкриття галереї - розвиток молодих художників, скульпторів, дизайнерів та інших представників мистецького напрямку України та зокрема Дніпра. Він стверджує, що важливо, аби їхня творчість також стала впізнаваною закордоном.

Відкриє арт-простів персональна виставка «Золотий вимір» художника Віктора Горяєва, який створює мистецькі твори на стику живопису, скульптури та дизайну.

«Виставка включає найбільш знакові та важливі роботи, пройняті сонячним сяйвом. Там душа та почуття краси. Усі зможуть оцінити картини, загальна кількість яких складає близько 45. В роботі має бути видно майстерність, тому я прихильник класичного напрямку живопису», - розповів член національної спілки художників України Віктор Горяєв.

Кожне панно художника вміщує різні мотиви - середньовічні, готичні, скандинавські і навіть східні сюжети.

«Ми будемо шукати художників та розглядати пропозиції, які будуть надходити, аби представити в галереї та для подальшого просування. Прикладемо сили, щоб арт-простір став ще одним культурним осередком», -  зазначив арт - директор галереї «Піон» Микола Семенов.

Галерея розташована за адресою: проспект Олександра Поля, 125. Відкриття виставки відбудеться об 11:00. Організатори запрошують всіх бажаючих. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі виставка живопису «Кольорове тіло» відкрила нову мистецьку галерею «Art-Metelyk».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...