App Store Google Play

Європейська освіта: у Дніпрі відкриється дитсадок з фінською моделлю навчання

21.03.2018 08:00
Європейська освіта: у Дніпрі відкриється дитсадок з фінською моделлю навчання

У Дніпрі планують відкрити дитячий садок, який базується на фінській моделі, передбачає індивідуальну систему навчання та розвитку малюків. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів керівників та вихователів закладу «Світ малюків».

Як зазначається, дитячий садок виник у листопаді 2017 року після створення ясел. «Світ малюків» - це, в першу чергу, простір для дітей та їх батьків, адже функціонує в комплексній системі взаємодії з усією родиною.

Методика роботи побудована на фінській моделі та передбачає здобуття дітьми практичних знань, які можна застосувати в житті. Навчання відбуватиметься українською, російською та англійською мовами.

«Особливість нашого навчально-виховного закладу в тому, що ми застосовуємо тьюторський супровід, тобто вихователь виступає помічником дітей. Фінська модель навчання нерозривно пов’язана з повсякденним життям та робить акцент на базовий розвиток особистості. Наразі наші дитсадочки та школи застаріли та не готують малят до життя. Фінська модель дозволяє виділити сильні сторони кожної дитини та створити на їх базі індивідуальну систему навчання та розвитку», - пояснила керівниця проекту Світлана Галушко.

Відкриття закладу відбудеться першого квітня. Цього дня організатори запрошують всіх бажаючих на день відкритих дверей дитячого садочка «Світ малюків» за адресою: вулиця Короленка, 28.

Раніше повідомлялося, що до 2020 року у Дніпрі планують капітально відремонтувати харчоблоки в усіх дитячих садочках міста. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...