App Store Google Play

Дніпряни просять міську владу продовжити рух 25-ї маршрутки до Старомостової площі

21.03.2018 14:40
Дніпряни просять міську владу продовжити рух 25-ї маршрутки до Старомостової площі

Жителі Дніпра звернулися до міської влади з проханням продовжити рух 25-ї маршрутки до площі Старомостової. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт «Єдиної системи місцевих петицій».

Відомо, що приватні перевізники Дніпра разом із представниками міської ради підписали меморандум про співпрацю, згідно якого ліквідовувались 33 маршрути. Таким чином була скасована 124-та маршрутка, її змінила 25-та.

У зв'язку зі зміною маршрутів, які курсують до житлового масиву Фрунзенський мешканці Дніпра зареєстрували петицію щодо коригування руху 25-ї маршрутки, аби було зручно добиратися зі спального району до Старомостової площі.

Пропонується продовжити 25-ту маршрутку від зупинки Фрунзенської-Комінтерну, далі через старий міст на площу Старомостову. Крім того, просять запустити Богдани та Еталони замість спринтерів.

«Зазначені моделі транспорту дозволять жителям комфортно вистояти чергу на житловому масиві та площі, щоб дістатися на роботу і назад додому», - зазначив автор петиції Роман Губкін.

Дата початку збору підписів: 16 березня. До кінця збору залишилось: 25 днів. Станом на сьогодні, 21 березня, петицію підписали 34 особи з 900 необхідних.

Нагадаємо, що нещодавно у місті розпочалися рейди з контролю за пасажирськими перевезеннями. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...