App Store Google Play

Для Криворізьких пластунів волонтери з усієї країни провели вишкіл

21.03.2018 10:40
Для Криворізьких пластунів волонтери з усієї країни провели вишкіл

У одній з Криворізькіх шкіл з 16 по 18 березня пройшов всеукраїнський тренінг для пластунів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Перший Криворізький».

Як зазначається, у школі №103 пройшов тренінг під час якого волонтери з різних куточків країни навчали місцевих скаутів-педагогів найбільш дієвим методам взаємодії з дітлахами. Крім того, вони розповіли, як створити власний гурток «з нуля».

У Кривому Розі «Пласт» наразі лише набирає оберти. Та з кожним днем бажаючих стати скаутами стає все більше. У черговому вишколі взяли участь близько 20 пластунів, які пройшли перший етап відбору до команди.

Оскільки однією з пріоритетних цілей «Пласту» - є патріотичне виховання молоді, то найбільше уваги на вишколі приділялось саме роботі з підростаючим поколінням. Ділитись власним досвідом та перемогами з криворізькими пластунами приїхали досвідченні члени організації з Києва, Дніпра, Житомира та Львова.

«Ми використовуємо дуже багато інтерактивних засобів, мультимедійних – це теж потребує якихось ресурсів і звісно, ми не можемо обійтися без підтримки наших приятелів, друзів Пласту», - відзначила голова криворізького осередку пластунів Тетяна Асадова.

Наталя Колесник вступила до «Пласту» майже 10 років тому. За цей час зі звичайного інструктора-виховника піднялась до керівної ланки громадської організації.

«Ми розповідаємо про історію нашої організації, їй більше ніж 100 років. Працюємо через різні інтерактивні методи роботи, в малих групах, опрацьовуємо вирішення конфліктів, сучасні методи, наприклад інтернет-технології. А також численні мандрівки та навіть двотижневий табір на «дикій» природі», - розповіла Наталя Колесник.

Кількість пластунів в Україні стрімко наближається до відмітки у 10 тисяч. Скаутській організації вже 105 років, вона одна з найстаріших та найбільших за кількістю волонтерів.

Раніше повідомлялося, що у Кривому Розі двадцять п'ять дітлахів стали пластунами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...