App Store Google Play

Дніпропетровщина ділиться досвідом створення об’єднаних громад з іншими регіонами

20.03.2018 09:30
Дніпропетровщина ділиться досвідом створення об’єднаних громад з іншими регіонами

Покровську та Царичанську об’єднані громади Дніпропетровської області відвідає делегація з Кіровоградщини. З гостями Дніпропетровщина поділиться успішним досвідом впровадження реформи децентралізації. Навчальний тур організовує Програма DOBRE. 

20-21 березня на Дніпропетровщину завітають представники громад Кіровоградської області, які ще не об’єдналися. Під час навчального туру вони ознайомляться з діяльністю Покровської та Царичанської ОТГ, досвідом з менеджменту та розвитку територій. 

«Нашій громаді більше року. Та за цей час вона стала відомою далеко за межами Дніпропетровщини. Ті об’єкти, які роками чекали фінансування, отримують нове життя: ремонтуємо дитсадки, школи, дороги. Завдяки перемозі в міжнародних проектах встановили вуличне освітлення на центральній площі Покровського. Цьогоріч облаштуємо роллердром для відпочинку молоді, створимо «мобільний офіс». Словом, громада відроджується», – розказала про успіхи голова Покровської ОТГ Світлана Спажева.

«Децентралізація відкрила нам шлях до інвестицій, нових можливостей, розвитку та інновацій. Завдяки об’єднанню ми вперше за роки незалежності України самостійно формуємо свою спроможність. Бажаю тим громадам, які ще не зважилися на об’єднання, зробити цей перший крок», – побажав голова Царичанської ОТГ Геннадій Сумський. 

Навчальний тур «Кращі практики: досвід громад, які об’єдналися» проводиться за програмою Агентства США з міжнародного розвитку – DOBRE. 

Загалом на Дніпропетровщині створена вже 61 об’єднана громада. У чотирьох з них наприкінці квітня пройдуть перші вибори.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...