App Store Google Play

За останню добу на Дніпропетровщині випало півтори місячні норми опадів

19.03.2018 12:40
За останню добу на Дніпропетровщині випало півтори місячні норми опадів

Останні дві доби, 17-18 березня, на Дніпропетровщині відбулося значне ускладнення погодних умов та найближчим часом потепління не очікується. Про це розповіли  начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак, представник ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Олександр Шевченко та прес-секретар Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області Маргарита Коршнікова.

Василь Гринчак зазначив, що погіршення погодних умов  пов’язано із південно-західним циклоном, який досяг області цими вихідними.

«Найменша кількість опадів спостерігається на півдні області, у той час як у центрі і північному сході ситуація трохи гірша», - розповів він, - «За останню добу в області випало 44 см опадів, а за останні три доби – 62 см опадів. Тобто за цей час випало дві місячні норми, оскільки нормою в нашій області є 30 см опадів».

Прес-секретар Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області розповіла, що цього ранку було розчищено близько двох тисяч кілометрів доріг по області і немає жодної перекритої дороги. Також вона закликала водіїв бути обачними та надавати пріоритет очисній техніці на дорогах.

Представник ГУ ДСНС у Дніпропетровській області розповів, що основною роботою рятувальників є виїзди на пожежу, проте останні дві доби вони виїжджають частіше на допомогу водіям.

«Нашою пріоритетною роботою є пожежі, але на останні 63 оперативних виїзди лише 11 з них припадають на виклики через пожежі, останні – це допомога з вилученням автомобілів зі сніжних заметів. За останні дві доби було витягнуто більше двохста автівок», - зазначив Олександр Шевченко.

Василь Гринчак також зауважив, що дані погодні умови є аномальними для Дніпропетровщини та найближчий тиждень потепління не очікується.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...