App Store Google Play

Тематична вечірка: дніпрян запрошують на Гавайські острови

19.03.2018 16:00
Тематична вечірка: дніпрян запрошують на Гавайські острови

Завтра, 20 березня, дніпрян запрошують зануритись в атмосферу Гавайських островів, відвідавши тематичну вечірку. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів заходу – студентів історичного факультету.

«Тематична вечірка розрахована не лише на студентів, але й на всіх бажаючих мешканців міста. Особливість заходу в тому, що ми доводимо – гавайська вечірка має бути не обов’язково на пляжі в сонячні дні»,- розповіла голова культурно-мистецького комітету Історичного факультету ДНУ Юлія Брик.

На вечірці дніпрян чекає атмосферне приміщення з декількома локаціями, тропічні смаколики, тематична музика, фотозони, жартівливі церемонії весілля та цікаві конкурси.

Вважливо, що для гостей існує дрес-код гавайський костюм або його елемент. Також можна використовувати тематичні аксесуари.

Головними організаторами вечірки є Рада студентів Історичного факультету ДНУ, культурно-мистецький комітет істфаку та всі студенти, які зацікавились ініціативою.

Місце проведення: молодіжний простір «Кузня української інтелігенції». Початок вечірки о 18:00. Вхід вільний. Вікових обмежень немає.

Нагадаємо, що «Кузня української інтелігенції» розташовується в гуртожитку №2 ДНУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...