App Store Google Play

Після перемоги в «Лізі Сміху» відбулися зміни, - команда «Стоянівка»

17.03.2018 18:00
Після перемоги в «Лізі Сміху» відбулися зміни, - команда «Стоянівка»

24 березня у Дніпрі відбудеться виступ учасників гумористичного телевізійного проекту «Ліга Сміху». Команди-чемпіони виступатимуть для дніпрян в рамках Всеукраїнського туру. Через значну кількість охочих відвідати виступ у Дніпрі команди представлять свою концертну програму двічі за вечір - о 17:00 та 20:00.

«Стоянівка» стала фаворитом для багатьох глядачів, адже гумор команди ненав’язливій та побудований на історіях з життя у рідному селі з однойменною назвою Стоянівка. Виступи команди запам’яталися влучними імпровізаціями під час батлів, нетиповими номерами та впевненим стилем.

До перемоги в «Лізі Сміху» команда йшла понад шість років, здобуваючи досвід у КВН та інших гумористичних фестивалях.

Наразі у Дніпрі квитки продані, глядачі чекають веселощів, а команди готуються до виступів. Про родзинки концерту та особливості підготовки кореспонденту Дніпрограда під час ексклюзивного інтерв’ю розповіли одні з переможців «Ліги Сміху» 2017 року - учасники команди «Стоянівка».

Ви відвідували Дніпро раніше чи це перший концерт команди в місті?

Дніпро не відвідували і це наш перший концерт в цьому місті, але будемо раді побувати на батьківщині нашого тренера - Ігоря Ласточкіна, який нас багато чому навчив.

У зв'язку з великою кількістю ваших прихильників буде два концерти в Дніпрі протягом одного дня?

Нам дуже приємно, що нас полюбили у вас в місті. Якщо буде багато бажаючих подивитися концерт, то ми з радістю дамо і два, і три концерти на день.

Як довго готували програму, чи допомагали при цьому тренери?

Концертна програма готується і оновлюється постійно, в залежності від міста, в якому ми виступаємо. Таким чином підлаштовуємось під місцевість. Тренери не беруть участі в підготовці концертної програми.

Відбулися якісь зміни в команді після перемоги в «Лізі Сміху»?

Після перемоги, звичайно, відбулися зміни. Нас, на жаль, стало менше, адже двоє учасників вирішили зайнятися постійною роботою, а ми залишилися і будемо радувати глядачів усіма силами. Завдяки перемозі ми, в принципі, і виступаємо у Дніпрі та в інших містах. Після фіналу у команди з'явилися інші цілі, над якими ми працюємо і намагаємося їх досягти.

Як працюється з хлопцями з «Загорецкої» і «Луганської збірної»? Які творчі плани на майбутнє?

Всі учасники «Ліги Сміху» наші друзі і нам з ними дуже цікаво працювати. З «Загорецкою» ми по-особливому на одній хвилі. У найближчому майбутньому хочемо виступати і, як говорилося вище, досягти цілей, які ми поставили перед собою.

 

Варто додати, що відповіді можна вважати колективними.

Тож гумористи чекають глядачів з Дніпра. До того ж, всі бажаючі зможуть сфотографуватися з улюбленою командою після концерту.

Зазначимо, що в минулому році відбувалися вже третій сезон Дніпровської «Ліги сміху». За звання найкращої команди та грошовий приз змагалися гравці з Дрогобича,  Бердянська, Києва та Прилук. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...