App Store Google Play

Хода, прапори та концерт: у Дніпрі відбувся Марш Захисників Нації

17.03.2018 21:00
Хода, прапори та концерт: у Дніпрі відбувся Марш Захисників Нації

Сьогодні, 17 березня, у Дніпрі пройшов марш для військових, їх родин, волонтерів, та всіх небайдужих мешканців міста та області. Святкова хода відбулася спеціально до Дня добровольця. Свідком відзначення став кореспондент Дніпрогра.

Декілька сотень мешканців Дніпропетровщини зібрались на проспекті Яворницького біля Історичного музею Дніпра, аби відзначити День добровольця. Під гучну музику воїни у військових формах, волонтери та всі бажаючі з українськими прапорами в руках рушили колоною в напрямку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Значна кількість учасників маршу прибула з Новомосковська та Павлограду. Керував Маршем Захисників Нації керівник Дніпропетровської партійної організації ПП «Національний корпус» Денис Котенко. Він виголошував привітання та закликав вшановувати українських добровольців і волонтерів.

«Сьогодні ми зібралися, аби показати незламну силу українських воїнів. Кожен з нас з 2014 року долучився до захисту України. Це день воїнів, добровольців та волонтерам. Дякую всім, хто приєднався, це ваш день. Дякую захисникам за їхню позицію», - сказав Денис Котенко.

Ветеран, радник міського голови Дніпра Максим Музика висловив подяку добровольцям і зазначив, що Дніпро – військовий форпост у війні, яка досі триває в Україні.

Після промов біля хабу у Парку ракет вишикувались всі учасники маршу та виголосили молитву українського  націоналіста. На завершення для активістів виступив музичний гурт «Вертеп».

Раніше повідомлялося, що мета маршу - віддати шану полеглим героям у боротьбі за власну країну та показати всій країни та світу, що Дніпро залишився центром добровольчого та волонтерського руху.

Нагадаємо, що у Дніпрі відзначили День українського добровольця. Участь у заході взяли бійці-добровольці, які у 2014 році першими вирушили на захист України від агресора, активісти та небайдужі громадяни.

Також у Дніпрі спеціально до Дня українського добровольця відбулася фотовиставка, присвячена мирним професіям бійців зі Сходу України. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...