App Store Google Play

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти здобув золоту медаль на міжнародній виставці

17.03.2018 09:00
Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти здобув золоту медаль на міжнародній виставці

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти ДСЗ здобув золоту медаль на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2018». Про це повідомляє Дніпропетровский обласний центр зайнятості, інформує Дніпроград.

Як зазначається, 15 березня, у Києві стартувала дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Цьогоріч до роботи виставки долучились понад 700 учасників з 25 регіонів України та 12 країн світу. Серед них: представники вишів, міжнародних агенцій, обласних та міських органів управління освітою, закладів професійно-технічної освіти, асоціації, видавництва, освітні портали тощо.

Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти також є учасником дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та сьомої міжнародної виставки освіти «World Edu».

У номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ» конкурсна робота Дніпропетровського центру була відмічена золотою медаллю.

Нагороду отримала директор центру Лариса Сидорчук.

За повідомленням, під час виставки відбулось живе спілкування директора центру з президентом НАПН України Василем Кременем, директором Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Валентиною Радкевич, директором департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Миколою Кучинським щодо актуальних питань професійної освіти.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» стала майданчиком для усіх стейкхолдерів у підвищенні якості національної освіти, модернізації змісту освіти та структури освітніх програм, зміні підходів до підготовки кадрів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...