App Store Google Play

Обласна рада зібралася на першу у цьому році сесію: які питання мають розглянути?

16.03.2018 12:20
Обласна рада зібралася на першу у цьому році сесію: які питання мають розглянути?

Сьогодні, 16 березня, Дніпропетровська обласна рада зібралася на чергову і першу у цьому році сесію аби розглянути низку актуальних питань та прийняти рішення щодо них, повідомляє Дніпроград.

Перед початком роботи депутати вшанували пам'ять загиблого бійця Марка Гудзовського, який напередодні помер у лікарні Мечникова від отриманого кульового поранення.

Зокрема, під час сьогоднішньої сесії мають внести зміни в обласний бюджет згідно із оновленою інформацію про доходи та надати комунальним закладам та підприємствам області додаткові кошти. Також вирішать питання про передачу із комунальною власності області медичних установ до муніципальної власності деяких міст регіону і утворення спостережних рад комунальних підприємств охорони здоров’я.

Планується і прийняття регіональної програми ефективного управління майном громади, яке має підвищити матеріально-технічний стан ЖКГ на території усієї Дніпропетровської області.

Окрім цього, депутати обговорять рішення про оголошення 2018 року на Дніпропетровщині роком видатного письменника Олеся Гончара.

Не забуде обласна влада і про природу — на сайті ради опублікований проект рішення, згідно з яким планують заборонити полювання на території природньо-заповідного фонду області.

На ХVII сесії сьомого скликання зареєструвалися 104 депутата, необхідний кворум зібрано.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...