App Store Google Play

Інноваційні стартапи: у Дніпрі анонсували конкурс ідей “ІnnoDnipro”

16.03.2018 12:00
Інноваційні стартапи: у Дніпрі анонсували конкурс ідей “ІnnoDnipro”

Сьогодні, 16 березня, у Дніпровській міській раді в.о. заступника міського голови Яніка Мерило анонсувала у місті початок конкурсу інноваційних ідей та стартапів “InnoDnipro”. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда.

“Конкурс відкритий для усіх охочих презентувати та реалізувати власні інноваційні проекти та ідеї, які допоможуть місту зробити крок вперед”, - зазначила Яніка Мерило.

Прийом заявок розпочнеться 19 березня і триватиме до 30 квітня цього року. Прийом проектів буде відбуватись у вигляді аплікаційної форми на сайті Дніпровської міської ради, де створено спеціальну сторінку присвячену конкурсу.

Зазначається, що метою конкурсу є виявлення талановитих розробників, сприяння їх професійному зросту, популяризація винахідницької та підприємницької ініціатив у перспективних напрямках кращих інноваційних рішень у місті Дніпрі. Конкурсний проект повинен мати потенціал практичного застосування та охоплювати одну або декілька галузей, спрямованих на інноваційний розвиток міського середовища та популяризацію креативної творчості.

Як додала Яніка Мерило, якщо етап відбору пройдуть хоча б десять інноваційних проектів, то це вже буде великим досягненням для Дніпра.

Тематика проектів має охоплювати такі категорії як освоєння нових технологій транспортування енергії, впровадження енергоефективних технологій, освоєння альтернативних джерел енергії, ідеї для високотехнологічного розвитку транспортної системи, озброєння, космічної галузі, медицини, чистого виробництва тощо. З повним переліком галузей можна ознайомитися на сайті міськради.

Перевіряти та оцінювати проекти будуть до 24 липня, а вже 9 вересня визначать фіналістів конкурсу InnoDnipro. А 15 листопада відбудеться остаточне визначення переможців, які і отримають ресурси для реалізації та розвитку своїх проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...