App Store Google Play

ВРП звільнила суддю Дніпропетровського районного суду через дисциплінарний проступок

15.03.2018 19:30
ВРП звільнила суддю Дніпропетровського районного суду через дисциплінарний проступок

13 березня Вища рада правосуддя звільнила Сергія Борисова з посади судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області через вчинення істотного дисциплінарного проступку, а конкретно на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України. Про це йдеться у документі рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 14 серпня 2017 року, передає Дніпроград.

Доповідачем виступив член Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич, який повідомив, що згідно документу, Сергія Борисова притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до нього дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення його з посади судді.

Справа була відкрита на підставі скарги Івлева Д. В., який висловив думку, що під час справи стосовно нерухомості між чотирма фізичними особами та однією юридичною - ТОВ «ОТП Факторинг Україна», суддя допустив помилку. Жінка позивач звернулася до суду з проханням розірвати договір щодо іпотеки квартири, що придбав її чоловік, але не звернув увагу, що нерухомість знаходилась в іпотеці у «ОТП Банк», яку придбала четверта фізична особа. Сергій Борисов заочно схвалив запит жінки.

На думку автора скарги, суддя допустив грубі порушення норм процесуального та матеріального права. Зокрема суддя у рішенні зазначив невірні дані стосовно власників майна та реальних позивачів справи. Борисов С.А. не звернув уваги на те, що ні позивачка, ні її чоловік не були власниками переданого в іпотеку майна. Майнові права подружжя жодним чином не зачіпав договір іпотеки, укладений між Банком та третьою фізичною особою. Також Івлева Д. В. зазначив, що юрисдикція Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області не охоплює спори з приводу нерухомого майна, що знаходиться на території міста.

На думку автора скарги, після винесення заочного рішення у цій справі були умисно створені такі умови, щоб воно набрало законної сили.

У зв’язку з цією справою Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Сергія Борисова з посади судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

Нагадаємо, що дніпровські правоохоронці затримали суддю, який дев'ять років ховався закордоном.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...