App Store Google Play

Відтепер найменших учнів Солонянської опорної школи навчають в оновлених яскравих класах

15.03.2018 16:40
Відтепер найменших учнів Солонянської опорної школи навчають в оновлених яскравих класах

Яскраві, теплі, світлі класи, зі зручними партами та сучасним обладнанням. А ще – світлі просторі коридори з буккросингами, зонами для розваг та відпочинку. Саме у таких умовах уже навчають найменших учнів Солонянської опорної школи №1. Там реконструювали крило для початкових класів, нині у розпалі – ремонт решти закладу. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Президент України Петро Порошенко поставив завдання – створити для дітей Дніпропетровщини комфортний освітній простір європейського рівня. Осучаснюємо основні та опорні навчальні заклади по всій області. Один із наймасштабніших проектів – реконструкція величезної будівлі Солонянської школи. Там навчаються понад 700 дітей, майже третина з них – мешканці 12 навколишніх сіл», – зазначив Валентин Резніченко.

Жителі Солоного вже й забули, який вигляд мала місцева опорна школа ще рік тому. Стару сіру будівлю крок за кроком перетворюють на яскраву та сучасну. Всі роботи – у три етапи. Спочатку оновили покрівлю та фасад – він вже теплий і різнокольоровий. Далі – реконструювали крило початкової школи.

«Розвиток освіти – найкраще капіталовкладення, про яке можна тільки мріяти, – сказав директор закладу Володимир Бондар. – Завдяки коштам, виділеним обласною державною  адміністрацією, для учнів початкової школи створені найкомфортніші умови для навчання та розвитку».

Наймолодші учні та їхні вчителі – у захваті. Класи і коридори крила початкової школи після реконструкції не впізнати. Вони теплі, світлі та яскраві. Все – завдяки новим комунікаціям та сучасному дизайну.

«Ніколи навіть не очікували, що наша звичайна сіренька школа може перетворитися у таку красуню! – розповіла вчителька початкової школи Любов Голуб. – Дякуємо державі і всім, хто зробив нам такий подарунок. Ми щасливі! А діти кажуть, що відтепер вчитимуться значно краще».

Двері в усіх 14-ти відремонтованих класах – прозорі. Так діти почувають себе більш вільно та комфортно. Стіни – нейтрально білі, а учительська зона – яскрава. Це дає учням поштовх для творчості і натхнення.

«Начинка» у класах – також сучасна. Це і мультимедійні комплекси, і інтерактивні дошки, і комп’ютери. А ще – одномісні антисколіозні парти.

«Мої враження неможливо передати! Заходиш у клас – приємно душі, хочеться вчитись і вчитись. Почуваєшся наче вдома – так затишно тут ніколи не було», – розповіла учениця Габріела Барабаш.

Після ремонту дітлахам комфортно не лише на заняттях, але й на перервах. Виходить малеча у коридор – і очі розбігаються. Тут тобі і буккросинг, і стильні м’які диванчики й крісла, і столики з усім необхідним для малювання, і великий монітор із мультиками, і різноманітні зони для розваг.

«Різні кольори в очі кидаються, хочеться побігти і туди, і сюди – всюди побувати. Я у шоці!», – поділилася учениця Поля Максимцова.

У школі також оновили фойє. Нині завершують ремонт їдальні. Реконструюють приміщення для середніх та старших класів, актову і спортивну зали.

«Такі глобальні зміни! Навіть трішки заздрю молодшим учням, які провчаться в оновленій школі набагато довше за мене», – сказав старшокласник Антон Ільяшенко.

Реконструкцію закладу планують завершити цьогоріч. Облаштують і територію. Буде сучасне футбольне поле та декілька спортмайданчиків зі штучним покриттям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...