App Store Google Play

Уряд вирішив монетизувати пільги на проїзд: відтепер пільговикам буде легше користуватися громадським транспортом

15.03.2018 10:40
Уряд вирішив монетизувати пільги на проїзд: відтепер пільговикам буде легше користуватися громадським транспортом

Кабінет Міністрів ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Українські новини.

Фінансування видатків з надання переведених в готівку пільг здійснюється за рахунок місцевих бюджетів. Обсяг щомісячної виплати готівкових коштів протягом двох місяців з дня набуття чинності постанови затверджують обласні адміністрації.

Їх обсяг визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті на 30 поїздок. Для осіб, які мають право на кілька пільг, призначається щомісячна готівкова виплата найбільшої з них. Сума таких виплат не враховується при розрахунку загального доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги.

Для осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду на міжміських маршрутах, обсяг виплат збільшується на 20%. Для громадян з інвалідністю 1-ї, 2-ї групи та дітей з інвалідністю, які навчаються у вищих навчальних закладах, закладах загальної середньої та професійної освіти, обсяг виплати подвоюється.

Таким чином, після монетизацї пільг, мешканцям Дніпра, які мають на них право, більше не доведеться чекати свого місця у чергах до маршруток та боротися із водіями за можливість безкоштовного проїзду. 

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі більшість автоперевізників підняли вартість проїзду до семи гривень. Виходячи з цього, можна припустити, що у середньому пільговикам будуть компенсувати від 200 до 300 гривень на місяц.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...