App Store Google Play

Уряд вирішив монетизувати пільги на проїзд: відтепер пільговикам буде легше користуватися громадським транспортом

15.03.2018 10:40
Уряд вирішив монетизувати пільги на проїзд: відтепер пільговикам буде легше користуватися громадським транспортом

Кабінет Міністрів ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Українські новини.

Фінансування видатків з надання переведених в готівку пільг здійснюється за рахунок місцевих бюджетів. Обсяг щомісячної виплати готівкових коштів протягом двох місяців з дня набуття чинності постанови затверджують обласні адміністрації.

Їх обсяг визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті на 30 поїздок. Для осіб, які мають право на кілька пільг, призначається щомісячна готівкова виплата найбільшої з них. Сума таких виплат не враховується при розрахунку загального доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги.

Для осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду на міжміських маршрутах, обсяг виплат збільшується на 20%. Для громадян з інвалідністю 1-ї, 2-ї групи та дітей з інвалідністю, які навчаються у вищих навчальних закладах, закладах загальної середньої та професійної освіти, обсяг виплати подвоюється.

Таким чином, після монетизацї пільг, мешканцям Дніпра, які мають на них право, більше не доведеться чекати свого місця у чергах до маршруток та боротися із водіями за можливість безкоштовного проїзду. 

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі більшість автоперевізників підняли вартість проїзду до семи гривень. Виходячи з цього, можна припустити, що у середньому пільговикам будуть компенсувати від 200 до 300 гривень на місяц.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...