App Store Google Play

У Дніпрі намагатимуться з'ясувати, що ж таке Артхаус

15.03.2018 09:00
У Дніпрі намагатимуться з'ясувати, що ж таке Артхаус

Цієї суботи, 17 березня, у Дніпрі відбудеться лекція на тему "Що таке артхаус"?. Цього разу буде розглянуто артхаус з точки зору авторського кіно, дослідимо інститут авторства та ступені його свободи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку зустрічі у соціальній мережі Facebook.

Куратор кінопрограми галереї Арт світ Сергій Острянин продовжує шукати нові визначення мистецького кіно в рамках циклу лекцій “Що таке артхаус?”. У рамках цієї теми відбудеться чергова кіноніч у галереї.

У роботі над фільмом у стилі "артхаус" зазвичай бере участь велика кількість людей, у зв'язку з чим виникають питання: хто з них має називатися автором? Наскільки важливою є роль режисера? Чи потрібно режисеру жорстко контролювати усі аспекти роботи над стрічкою? Як формується авторський задум? Ці питання будуть розглянуті впродовж відкритої дискусії у рамках заходу.

Кіноперегляд почнеться з трагікомедії “Мила Френсіс” авторства Ноа Баумбаха, котрого критики вже встигли назвати “новим Вуді Аленом”. Будуть обговорені теми про те, як Ноа романтизує прозаїчну сучасність молодого покоління та транслює власне відчуття світу у своїй творчості. Також звернемо увагу на вклад виконавиці головної ролі Грети Гервіг у зміст та форму стрічки.

Другим фільмом за переглядом буде “Джульєтта” живого класика Педро Альмадовара. Свого часу, режисер починав як незалежний автор, знімаючи фільми в умовах обмеженого бюджету. Поговоримо про те, як творчий доробок Альмадовара збирається у цілісну картину світу та людських відносин очима автора.

Лекція кіноніч розпочнеться о 17:00, а саме перегляд фільмів о 18:30 у гарелеї Арт Світ, що за адресою вул. Січових Стрільців, 4а. Вхід вільний.

Нагадаємо, що в облраді відкрили виставку, присвячену мешканцям новостворених ОТГ України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...