App Store Google Play

У Брюсселі пройде Road Show міста Дніпро

15.03.2018 16:00
У Брюсселі пройде Road Show міста Дніпро

У столиці Європейського Союзу і центрі найбільшої міської агломерації країни – Брюсселі проведуть повномасштабне Road Show міста Дніпра. Задля цього було досягнуто домовленості щодо підписання відповідного меморандуму. Про це стало відомо під час робочої зустрічі Надзвичайного і Повноважного посла Королівства Бельгія в Україні Люка Якобса з командою «Агентства розвитку Дніпра», інформує Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook АРД.

«Я приємно вражений, який величезний стрибок лише за рік здійснила ваша команда на чолі із Володимиром Панченком, – каже посол Люк Якобс. – Про ваші проекти, особливо створення на Слобожанському проспекті індустріального парку «INDUSTRIAL FORPOST», чути навіть від моїх колег. Тож, ми мусим лише поглиблювати нашу співпрацю».

Вже незабаром, 25 квітня 2018 р., у м. Дніпрі відбудеться спільний захід, на яку приїде економічна місія бельгійських підприємців. Допомагати в організації бізнес-семінару та B2B сесії із місцевим бізнесом буде саме «Агентство розвитку Дніпра». Окрім бельгійських компанії участь також візьмуть і люксембурзькі бізнесмени. Іноземців цікавить металургійна промисловість, агросектор, переробка відходів, альтернативна енергетика та громадський транспорт.

«Бельгійське інвестування та підприємництво в нашому місті має велику позитивну історію, – каже директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко. – Бо в місті й дотепер чимало історичних місць, які пов’язані з бельгійськими підприємствами створеними у другій половині ХІХ ст.». 

В підтвердження цих слів пан Якобс подарував агентству нову книгу Валентини Лазебник «Сталь у степу. Погляд з України», видання якої здійснене за ініціативи та сприяння Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І.Яворницького та Посольства Королівства Бельгія в Україні.

Зі свого боку агентство запропонувало долучитися до проекту із створення інформаційних табличок з QR-кодом на історичних будівлях, об’єктах, які тісно пов’язані з діяльністю представників Королівства Бельгії у місті. Ця пропозиція дістала схвальний відгук пана посла.

Зазначимо, нещодавно дніпровську делегацію запросили до польського міста Люблін для обміну досвідом у втіленні стратегій розвитку міст. Сторони обговорили координацію зусиль у реалізації грантових проектів і обмін практиками Люблінського науково-технологічного парку та Індустріального парку Industrial Forpost у Дніпрі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...