App Store Google Play

Савченко та Опозиційний блок керуються з одного кремлівського центру - Денисенко

15.03.2018 20:30
Савченко та Опозиційний блок керуються з одного кремлівського центру - Денисенко

Народний депутат Андрій Денисенко голосуватиме за зняття депутатської недоторканності з Надії Савченко та за її арешт, оскільки вона є небезпечною для України. Про це він написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук, поідомляє Дніпроград.

Дніпровський нардеп, який голосував сьогодні за зняття недоторканності з регіонала Бакуліна, певен, що вся поведінка та останні брехливі заяви Савченко чітко вказують на виконання нею наказів з того самого кремлівського центру, звідки керується і Опоблок.

«Сьогодні пані Савченко, між якою і мною лише одне місце, котре утворює для мене психологічну санітарну зону, жартувала, що в разі якщо в неї в сумочці граната, то розліт уламків буде на 200 метрів», - пише Денисенко.

Політик також зауважив, що експеримент з заочним наданням мандату на управління державою «кухарці» безславно провалився. Так само невдалою виявилась авантюра з нагородженням розкрученої на медіамайданчику в московському суді Савченко, високим званням Героя України.

Андрій Денисенко певен, що політика, управління державою - це великий шлях випробувань, іспитів та публічних перевірок, який може здолати далеко не кожен.

«Дивлячись на казус Савченко, суспільство та керівники держави мають прискіпливіше і вимогливіше ставитися до тих, кого прагнуть звести на п‘єдестал.

А щоби різного роду аферисти не зловживали суспільною потребою в героях, цей п‘єдестал повинен просто і швидко перетворюватися на ешафот», - підсумував він.

Як відомо, сьогодні Надія  Савченко занесла в залу парламенту три гранати і пістолет. На засіданні ВР генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс у Верховну Раду подання про притягнення до відповідальності, затримання та арешт позафракційного депутата Савченко. Луценко заявив, що у слідства є неспростовні докази того, що Савченко  особисто планувала теракт в сесійній залі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...