App Store Google Play

Нейрореабілітація та гармонійний розвиток: у Дніпрі стартує благодійний проект для дітей з особливими можливостями

15.03.2018 11:40
Нейрореабілітація та гармонійний розвиток: у Дніпрі стартує благодійний проект для дітей з особливими можливостями

Вчора, 14 березня, у Дніпрі стартував безстроковий благодійний проект, який допомагатиме дітям у гармонійному розвитку та реабілітації. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на президента БФ «Кіддо» Анну Єрмолаєву та директорку Центру «DNIPRO SENSORY WORLD» Анну Кириченко.

Метою даного проекту є надати дітям можливість комфортної реабілітації та гармонійного розвитку впродовж життя, а не тільки на час реабілітації.

«Найчастіше у дітей з особливими можливостями проблеми тривають впродовж усього життя. Таким дітям необхідно надавати не лише необхідні медикаменти, а й морально підтримувати їх та надавати різноманітні види реабілітації, зокрема нейрореабілітації», - розповідає Анна Єрмолаєва, - «Це неймовірний ресурс, який дає можливість дитині розвивати моторні, мовні та інтелектуальні навички. Таким чином, використовуючи усі види реабілітації, дитину можна повністю соціалізувати».

Анна Кириченко зазначила, що створення центру гармонійного розвитку та нейрореабілітації було надскладною задачею.

«Процес інтеграції особливих дітей у звичайне середовище супроводжується стресо для батьків, дітей та викладачів. Ми для себе поставили задачу максимально ранньої інтеграції дітей з особливими потребами для того, щоб вони могли повноцінно отримувати освіту та розвиток», - розповідає директор Центру «DNIPRO SENSORY WORLD».

Кінцевою метою проекту є створення максимально комфортного освітнього середовища як для здорових дітей, так і для дітей з особливими потребами. Також Анна Кириченко зауважила, що центр надає послуги не тільки дітям, а й дорослим.

Реабілітаційний центр відкриється 30-го березня, а з першого квітня розпочне працювати. Заклад знаходиться за адресою вулиця Січових Стрільців, 92.

Нагадаємо, що у Дніпрі стартував марафон шкільних ярмарків для допомоги дітям-сиротам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...