App Store Google Play

Нейрореабілітація та гармонійний розвиток: у Дніпрі стартує благодійний проект для дітей з особливими можливостями

15.03.2018 11:40
Нейрореабілітація та гармонійний розвиток: у Дніпрі стартує благодійний проект для дітей з особливими можливостями

Вчора, 14 березня, у Дніпрі стартував безстроковий благодійний проект, який допомагатиме дітям у гармонійному розвитку та реабілітації. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на президента БФ «Кіддо» Анну Єрмолаєву та директорку Центру «DNIPRO SENSORY WORLD» Анну Кириченко.

Метою даного проекту є надати дітям можливість комфортної реабілітації та гармонійного розвитку впродовж життя, а не тільки на час реабілітації.

«Найчастіше у дітей з особливими можливостями проблеми тривають впродовж усього життя. Таким дітям необхідно надавати не лише необхідні медикаменти, а й морально підтримувати їх та надавати різноманітні види реабілітації, зокрема нейрореабілітації», - розповідає Анна Єрмолаєва, - «Це неймовірний ресурс, який дає можливість дитині розвивати моторні, мовні та інтелектуальні навички. Таким чином, використовуючи усі види реабілітації, дитину можна повністю соціалізувати».

Анна Кириченко зазначила, що створення центру гармонійного розвитку та нейрореабілітації було надскладною задачею.

«Процес інтеграції особливих дітей у звичайне середовище супроводжується стресо для батьків, дітей та викладачів. Ми для себе поставили задачу максимально ранньої інтеграції дітей з особливими потребами для того, щоб вони могли повноцінно отримувати освіту та розвиток», - розповідає директор Центру «DNIPRO SENSORY WORLD».

Кінцевою метою проекту є створення максимально комфортного освітнього середовища як для здорових дітей, так і для дітей з особливими потребами. Також Анна Кириченко зауважила, що центр надає послуги не тільки дітям, а й дорослим.

Реабілітаційний центр відкриється 30-го березня, а з першого квітня розпочне працювати. Заклад знаходиться за адресою вулиця Січових Стрільців, 92.

Нагадаємо, що у Дніпрі стартував марафон шкільних ярмарків для допомоги дітям-сиротам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...