App Store Google Play

Модернізація аеропорту в Дніпрі дасть позитивний знак інвесторам та знизить вартість авіаквитків, - експерт

15.03.2018 15:00
Модернізація аеропорту в Дніпрі дасть позитивний знак інвесторам та знизить вартість авіаквитків, - експерт

Модернізація та реконструкція Міжнародного аеропорту у Дніпрі дозволить знизити ціни на авіаквитки та позитивно позначиться на розвитку бізнесу в місті та області. Про це під час прес-конференції  в ІА "Мост-Дніпро" повідомив засновник і керівник бізнес-консьєрж сервісу «VIRTUOZO» Андрій Мудрієвський, передає Дніпроград. 

Як зазначалося, власник і президент DCH Олександр Ярославський заявив про намір зайнятися будівництвом Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ».

«Українські аеропорти тих міст, які історично були слабші Дніпра, наприклад, Львів, Харків, Запоріжжя, вже давно вирвалися вперед за пасажиропотоком. Місту потрібен хороший аеропорт - це чудовий знак інвесторів та впровадження бізнесу. З огляду на те, що вже багато років в Дніпрі рейси здійснюють лише кілька авіакомпаній, для пасажира це означає дуже високу вартість квитка. Там, де немає конкуренції - ціни завищені в рази. Якщо місто не може за нормальною ціною доставити сюди і звідси бізнесменів, це говорить про те, що в місто не будуть вкладати і місто не буде розвиватися. Тож новий аеропорт у Дніпрі - це шанс для великих можливостей", - вважає Мудрієвський.

Сьогодні, 15 березня міський голова Дніпра Борис Філатов провів перемовини з президентом і власником групи DCН Олександром Ярославським, який має намір звести у місті сучасний міжнародний аеропорт. Під час зустрічі в Харкові вони оглянули тамтешнє летовище, яке перебудували ще 6 років тому.

«Він (президент і власник групи DCН Олександр Ярославський. – Ред.) запросив до себе в Харків. Похвалитися аеропортом, який він побудував. Тепер Олександр будуватиме такий самий аеропорт у Дніпрі», – написав Борис Філатов на своїй сторінці у соцмережі, запевнивши, що співпраця з Ярославським допоможе вирішити проблеми не лише авіасполучення, а й забруднення довкілля у місті. 

Зазначимо, раніше Олександр Ярославський вже реалізував подібний проект в Харкові в рамках підготовки інфраструктури Євро-2012. Міжнародний аеропорт "Харків" був повністю перебудований бізнесменом в форматі рівного дольового приватно-державного партнерства. Сума інвестицій Ярославського склала $ 107 млн.

Нагадаємо, що нещодавно Ярославський придбав Дніпровський металургійний завод «ЄВРАЗ», який раніше належав російському олігарху Роману Абрамовичу. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...