App Store Google Play

У Дніпрі пасажирів перевозить автобус без дна

12.03.2018 08:30
У Дніпрі пасажирів перевозить автобус без дна

Вчора, 11 березня, у Дніпрі на маршруті №95а курсував пасажирський автобус без дна. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "056".

Наразі у місті спеціальна комісія активно перевіряє стан громадського транспорту і знаходить чималу кількість порушень. Окрім того про неналежний стан маршруток повідамляють і мешканці міста. Одна із пасажирок автобусу №95а розповіла, що їхала в салоні якого не було дна.

"Я спершу не могла зрозуміти, чому мені холодно в ноги і дме під сидінням. Але подивившись вниз, побачила що дна немає і весь сморід, газ, які виходять з цих труб - просто йдуть в салон, - розповіла дівчина Карина. - Ось за таку якість нам підвищили тариф за проїзд? За що я плачу 7 грн? А якби зі мною щось трапилося - хто б відповідав за це?".

На гарячій лінії перевізника маршруту №95а - ТОВ "Автотранссервіс" не відповіли. Але не варто виключати, що сьогодні - неділя і, можливо, з цієї причини, ніхто не зняв трубку.

За даними фото також звернулися до начальника інспекції з питань благоустрою Руслана Мороза, який пообіцяв знайти цей автобус і відреагувати на інцидент.

 "Очільник Дніпра, Михайло Лисенко та Ігор Маковцев вже в курсі подій", - зазначив Мороз.

Зазначимо, попри жахливий стан рухомого складу, маршрутчики незаконно підвищили вартість проїзду до 7 гривень і грозяться на цьому не зупинитись. При цьому про будь-які заходи з підвищення комфорту чи якості перевезень мова навіть не може йти.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі маршрутка курсувала без скла біля пасажирського сидіння, а також у іншій маршрутці на ходу відлетіло заднє колесо. Ще одна маршрутка возить пасажирів без сидіння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...