App Store Google Play

Створення резервної армії - загальна справа для захисту України, - Дмитро Ярош

12.03.2018 13:20
Створення резервної армії - загальна справа для захисту України, -  Дмитро Ярош

У Верховній Раді України готується законопроект про створення української резервної армії для захисту Батьківщини. Однак справа затягується, адже в уряді конкретного ставлення до ініціативи немає. Про те, яку роль могла б виконати українська резервна армія розповів народний депутат та командир УДА Дмитро Ярош у програмі «Face2Face» телеканалу ZIK, інформує Дніпроград.

«УДА не хоче мати монополію на створення і функціонування резервної армією. Йдеться про загальну справу, тобто про всіх самодостатніх людей, які хочуть захищати нашу Батьківщину.  Найголовніше, щоб не було радянщини в середині бригад, натомість була мотивація. Українська Добровольча Армія показує приклад вмотивованості. Незважаючи на статичність фронту, наші хлопці працюють доволі ефективно. Важливо передати цей дух підрозділам, які будуть створюватися в тилу», - пояснив Дмитро Ярош.

Зі слів командира УДА, було б добре, аби Верховна Рада проголосувала за ухвалення законопроекту пакетом разом з іншими законами. Однак розуміючи, що це не легка справа, можливі компроміси та врахування нюансів.

«Я не бачу політичної волі вищого військового керівництва для створення такої структури(резервної армії), адже це можна було зробити у 2015 році. Але наразі конкретної відповіді ми не отримали - немає ані заперечення, ані ухвалення», - сказав Дмитро Ярош.

На думку народного депутата, уряд боїться такої структури, неконтрольованої безпосередньо владою країни. Крім того, Дмитро Ярош не виключає, що існують впливи Росії та Заходу, які не дозволяють створити резервну армію.

Раніше повідомлялося, Дмитро Ярош наголосив, що найголовніше – опиратися на власні сили, а саме на мілітаризацію українського суспільства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...