App Store Google Play

Реновація публічного простору: дніпрян запрошують на обговорення проектів міста

12.03.2018 16:00
Реновація публічного простору: дніпрян запрошують на обговорення проектів міста

У четвер, 15 березня, у Дніпровській Центральній міській бібліотеці буде проведена дискусія стосовно реновації публічного простору у місті. Про це розповіли голова правління ГО Освітній центр «Відкрите знання» Любов Чернова та завідувач відділу соціально-культурної діяльності Дніпровської Центральної міської бібліотеки Олександр Ошега, передає Дніпроград.

Вже третій рік поспіль Освітній центр «Відкрите знання» проводить лекторій у міській бібліотеці, з цього року захід буде переформатований на зразок освітнього хабу. Заходи мають просвітницьку, інформаційну та комунікативну функції організації діалогів представників різних поколінь і соціальних прошарків. 

«Цього четверга на обговорення винесуть досить важливу тему для жителів міста – реновація публічних просторів. Публічні простори є важливими для усіх нас, але зараз ми бачимо, що вони знаходяться у занедбаному та непридатному стані», - розповідає Любов Чернова, - «На дискусії доповідачами будуть молоді архітектори-урбаністи та дизайнери, які працюють над проектами для Дніпра. Мова йтиме не лише про велике місто, але й про малі поселення, про ОТГ».

Голова правління «Відкрите знання» зауважила, що публічний простір грає велику роль у розвитку суспільства, оскільки завдяки йому закладаються певні патерни та культурні моделі.

Метою заходу є зібрати три різні групи: влада (ті, хто замовляють проекти), творці (ті, хто реалізують їх) та ті, хто користується створеним простором.

«Ці три групи мають зовсім різні погляди та інтереси. Під час дискусії усі матимуть можливість висловитися та послухати позицію інших», - зазначила Любов Чернова.

Захід  відбуватиметься у форматі дискусії: 15 хвилин для виступу спікера та 15 хвилин для обговорення  з місця, тобто кожен бажаючий зможе висловитися.

Представник міської бібліотеки Олександ Ошега зазначив, що подібні заходи у бібліотеці проводять кожен третій четвер місяця і взяти в них участь може кожен бажаючий.

Захід відбудеться о 16:00 у Дніпровській Центральній міській бібліотеці, що за адресою вулиця Воскресенська, 23.

Нагадаємо, що у Дніпрі проходить унікальний техніко-художній проект.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...