App Store Google Play

Нова система харчування у садочках Дніпра: вартість збільшилася, проте батьки платитимуть по-старому

12.03.2018 16:20
Нова система харчування у садочках Дніпра: вартість збільшилася, проте батьки платитимуть по-старому

Попри збільшення вартості харчування у дніпровських садочках, батьки платитимуть ту ж саму суму, що і раніше. Про це сьогодні, 12 березня, заявив заступник міського голови Олександр Шикуленко, повідомляє Дніпроград.

Харчування у дошкільних закладах Дніпра передали на аутсорсинг. Відтепер приватні компанії, а не працівники закладу, займатимуться закупівлею продуктів, приготуванням їжі тощо. Така система вже успішно працює у школах міста.

"У 208 дошкільних закладах міста було підписано договори з обслуговуючими компаніями. Приблизне меню складене з урахуванням чинних нормативних актів, рекомендацій дієтологів та медиків. Батьківські ради дитячих садочків можуть звертатися до департаменту гуманітарної політики з проханням презентації цього меню: вони зможуть скуштувати їжу, дізнатися про калорійність страви, а головне – внести свої пропозиції", - розповів Шикуленко.

Окрім покращення системи харчування, збільшилися і її вартість. Проте батьки більшу суму не платитимуть, адже витрати компенсуватимуть з міського бюджету.   

"Вартість харчування, яка з березня поставляється у школи на умовах аутсорсингу, збільшилася, але батьки платитимуть по-старому. Збільшення суми бере на себе міська рада. Наразі у міському бюджеті передбачена компенсація вартості харчування у школах та дитсадках близько 225 млн грн. Відтак, раніше молодші групи у садках харчувалися на 19,08 грн на день, тепер - 27,93 грн, але батьки як платили 11,45 грн, так і платитимуть. У дошкільній групі вартість складала 30,26 грн на день, тепер - 44,30 грн, батьки платять лише 18,16 грн. У ясельній групі годували на 20,99 грн на день, тепер - 30, 78 грн, батьки компенсують 12,59 грн. У цілодобових групах вартість харчування була 33,29 грн, з березня - 48,73 грн. Батьки ж платять 19,98 грн, як і було", - розповів Олександр Шикуленко.

Окрім того, безкоштовним харчування залишається для дітей-пільговиків, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, дітей учасників війни на Сході та інших. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...