App Store Google Play

Криворіжанка вимагає покарати Олександра Вілкула за вітання з днем жінок

11.03.2018 09:00
Криворіжанка вимагає покарати Олександра Вілкула за вітання з днем жінок

Жителька Кривого Рогу вимагає покарати Олександра Вілкула за використання персональних даних, до якого вдався нардеп при політичній пропаганді у вигляді поздоровлення жінок з восьмим березня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Обозреватель криворожский.

Олександр Вілкул вже традиційно хапається за нагоду пропіаритись за допомогою вітальних листівок, цього разу нардеп скористався днем жінок. Реакція на увагу нардепа виявилася неоднозначною. Відома активістка з Кривого Рогу Тетяна Коріненко помітила в привітанні пряме порушення Закону «Про нерозголошення персональних даних». 

"07 березня 2018 р. у своїй  поштовій скриньці я виявила адресовану мені листівку з поздоровленням ввв народного депутата України Вілкула Олександра Юрійовича, в якому зазначені мої персональні дані: мої прізвище, ім’я та по батькові та моя домашня адреса".

Вона звернулася до уповноваженої з прав людини при Верховній Раді України Валерії Лутковської з проханням розглянути цю ситуацію. У повідомленні зазначається, що жінка не надавала Олександру Вілкулу своєї згоди на обробку персональних даних.

Тож пані Тетяна просить Валерію Лутковську:

"1. Відкрити провадження у справі про порушення моїх прав і законних інтересів у зв’язку з неправомірною обробкою моїх персональних даних народним депутатом України Вілкулом Олександром Юрійовичем.

2. Направити народному депутату України Вілкулу Олександру Юрійовичу акт реагування Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про виявлення порушень прав і свобод людини і громадянина з вимогами про вжиття ним відповідних заходів щодо знищення моїх персональних даних.

3. Вжити необхідні заходи щодо притягнення народного депутата України Вілкула Олександра Юрійовича до відповідальності за порушення вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Про вжиті заходи реагування на заяву криворіжанка просить повідомити письмово  відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян".

Нагадаємо, що минулого року дніпряни викидали піар-листівки Вілкула з під’їздів власних будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...