App Store Google Play

Ветеран та волонтер Дмитро Кошка провів авторську екскурсію Музеєм АТО

10.03.2018 19:00
Ветеран та волонтер Дмитро Кошка провів авторську екскурсію Музеєм АТО

Сьогодні, десятого березня, волонтер та учасник бойових дій на сході України Дмитро Кошка з позивним «Кіт» провів авторську екскурсію дніпровським Музеєм АТО та розповів відвідувачам байки про події на Сході. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Музей АТО.

За словами ветерана, на фронті разом з пораненнями та пережитими боями він зібрав безцінний досвід та усвідомлення подій, які відбуваються у державі. Свої розповіді військовий називає байками, оскільки за його словами кожен має свою історію, зі своїм поглядом та подачею.

Цієї дощової суботи він провів екскурсію як і внутрішньою, так і зовнішньою експозицію музею. Як зазначив Кошка, дана погода є сприятливою під час війни через те, що артилерія не стріляє, оскільки снаряд може потрапити у краплю та розірватися не долетівши до цілі.

"Кіт" розпочав екскурсію зовнішньою частиною музею зі знаків назв міст, зазначивши, що раніше ніхто й не знав про ці міста, а зараз дана експозиція є наче книгою – кожен з цих знаків є наче глава книжки історії та викликає багато спогадів.

Дмитро Кошка поділився цікавим фактом про експонат, який присвячений подіям у донецькому аеропорту. Дана частина експозиції не є реальною частиною аеропорту, це лише муляж, який воєнні спеціально «обробили» зброєю для музею.

«Стосовно транспорту та зброї, ми їздили на чому було і воювали чим було. На початку війни в нас були складні умови. Проте час грає на нашу користь і зараз воєнним надають гідні зброю та транспорт», - розповів він.

 

Під час частини екскурсії внутрішньою експозицією воєнний розповів про важливість допомоги від волонтерів, героїзм Дмитра Поворотнього та як лікарі рятували життя тисячам воякам. Він зазначив як важливо й самому військовослужбовцю бути спроможним надати медичну допомогу, оскільки іноді це може коштувати комусь життя.

«Спочатку ми не дуже серйозно ставилися до навчання першій медичній допомозі, поки не втратили одного з наших через незнання як йому допомогти», - розповів Дмитро Кошка, - «Зі смертю однієї людини, зазнають втрати ще як мінімум троє».

Також він своїми розповідями показав, що наші бійці воюють саме за майбутнє своєї країни, а не за гроші чи президента, як деякі можуть казати. Українські військові тримають та гонять ворога з наших земель задля світлого майбутнього України та її громадян.

Нагадаємо, що відвідати Музей АТО можна онлайн за допомогою 3D-туру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...