App Store Google Play

В Дніпрі за 7 гривень возять людей в маршрутках без сидіння

10.03.2018 16:30
В Дніпрі за 7 гривень возять людей в маршрутках без сидіння

Вчора, 9 березня, у Дніпрі на маршруті №109 курсувавла машина без пасажирського сидіння. Свідком подій став кореспондент Дніпрограду.

За сім гривень поламане крісло та пошарпаний салон – автобус з такими «зручностями» курсує у Дніпрі. Відтак одна із автівок маршрутом №109 возить пасажирів із поламаним кріслом, інші ж сидіння оббиті тканиною, яка давно обшарпана та у дірках.

Окрім того, поламане сидіння, яке час від часу вивалюється просто на прохід салону створює чималі незручності пасажирам.

"Ситуація ця не поодинока",  - погоджується начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

Зранку 10 березня, інспектуючи транспортні засоби в їх тупиках на привокзальній і Старомостовій площах, чиновники Інспекції склали 10 актів на перевізників на маршрутах 149, 51, 70, 31, 9 та 155.

"Це просто якесь скотиняче ставлення до пасажирів!" - обурений Руслан Мороз.

Зазначимо, попри жахливий стан рухомого складу, маршрутчики незаконно підвищили вартість проїзду до 7 гривень і грозяться на цьому не зупинитись. При цьому про будь-які заходи з підвищення комфорту чи якості перевезень мова навіть не може йти.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі маршрутка курсувала без скла біля пасажирського сидіння, а також у іншій маршрутці на ходу відлетіло заднє колесо.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...