App Store Google Play

Денисенко подякував СБУ за затримку Рубана та попередження терактів

10.03.2018 13:30
Денисенко подякував СБУ за затримку Рубана та попередження терактів

Попри значний вал негативних відгуків у пресі та соціальних мережах, слід подякувати СБУ за викриття ворожого агента, який доволі вправно тривалий час маскувався під героя-рятівника наших полонених. Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко, коментуючи затримання «генерал-полковника» Володимира Рубана та пред’явлення йому звинувачень у підготовці низки терактів, повідомляє Дніпроград.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний обранець з Дніпра наголошує на необхідності якомога ретельнішого розслідування, але не вбачає у історії з Рубаном нічого дивного.

«Перед тим, як гнати хвилю, треба подякувати СБУ за викриття ворожого агента, який доволі вправно тривалий час маскувався під героя-рятівника наших полонених. Кожен, хто знайомий з Рубаном, прекрасно знає, що ця людина з подвійним і потрійним дном, абсолютно здатна працювати як на ворога, так і на кілька сторін водночас. І нічого неорганічного в усій цій історії за його участі немає», - написав Андрій Денисенко 10 березня.

На думку народного обранця, стійка недовіра до силових відомств у преси та суспільства – цілком зрозуміла і має пояснення. Але не в цьому випадку.

«Я розумію, звісно, що після шокінського тепловізора довіри до органів в цілому в нас лишилося небагато. Розумію, що заяви про підготовку замаху на ненависного багатьом Порошенка вмикають сходу в них режим довіри до будь-якого його ворога аж до рашистів включно. Це все прикро людське і навіть більше українське. Але не вірити своїм очам не можу. А докази саме наочні та неспростовні», - пояснює свою позицію Андрій Денисенко.

За словами Денисенка, слід відокремити саму ситуацію, що склалася, від її подачі в ЗМІ.

«Не знаю, чи докручує слідство піар-історію замаху на президента, але те, що ця зброя мала стріляти, вибухати і вбивати українців – очевидно. Так що велика дяка СБУ, а далі розберемось», - наголошує народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...