App Store Google Play

В одному із віддалених мікрорайонів Дніпра відкриють нову філію Університету третього віку

08.03.2018 13:00
В одному із віддалених мікрорайонів Дніпра відкриють нову філію Університету третього віку

Вже наприкінці березня у Дніпрі мають намір відкрити нову філію Університету третього віку. Вона запрацює на базі палацу культури «Північний» на однойменному житловому масиві. Про це під час прямої телефонної лінії 7 березня повідомила головний спеціаліст управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Анастасія Кувайкіна.

Представниця мерії нагадала, що Університет третього віку є соціальним проектом для літніх людей. Основна його мета – створити пенсіонерам можливості для спілкування, проведення змістовного та цікавого дозвілля.

«Дніпро – єдине місто в Україні, де влада з ініціативи мера Бориса Філатова підтримала такий важливий соціальний проект з бюджету міста. Це допомогло йому стати більш масштабним та масовим. За останній рік слухачами університету стали понад 3,8 тис. пенсіонерів. Набір триває впродовж усього року, тож запрошуємо всіх охочих містян поважного віку приєднатися до дружного кола наших слухачів», – сказала Анастасія Кувайкіна.

 Опановувати нові знання літнім студентам допомагають викладачі 7 вишів і фахівці комунальних закладів міста. Зокрема, пенсіонери можуть навчитися комп'ютерної грамоти, іноземних мов, рукоділля, основ правознавства, психології, здорового способу життя, агрономії, українознавства.

Слухачі університету також безкоштовно відвідують театри, музеї, філармонію та концерти академії музики ім. М. Глінки. Влітку для них планують організувати походи у кіно – замість театрів. Крім цього, бабусі та дідусі відвідують з екскурсіями цікаві місця області, зокрема, смт Петриківку.

Минулого року на лівому березі відкрили дві філії Університету третього віку, щоб слухачам було зручніше діставатися на лекції. Вони працюють у придніпровському будинку культури «Енергетик» і на базі Фінансової академії Університету митної справи та фінансів.

Записатися до Університету третього віку можна в територіальних центрах соціального обслуговування або за адресою: вул. Мечникова, 7 (управління з питань розвитку соціального захисту населення міськради). Для реєстрації необхідно надати заяву, ксерокопії паспорта, пенсійного посвідчення та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Також університет має свою сторінку у мережі Facebook. Тут можна ознайомитися з розкладом занять та заходами, що проводяться в рамках проекту «Університет третього віку», надати свої пропозиції щодо нових його напрямів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...