App Store Google Play

В одному із віддалених мікрорайонів Дніпра відкриють нову філію Університету третього віку

08.03.2018 13:00
В одному із віддалених мікрорайонів Дніпра відкриють нову філію Університету третього віку

Вже наприкінці березня у Дніпрі мають намір відкрити нову філію Університету третього віку. Вона запрацює на базі палацу культури «Північний» на однойменному житловому масиві. Про це під час прямої телефонної лінії 7 березня повідомила головний спеціаліст управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Анастасія Кувайкіна.

Представниця мерії нагадала, що Університет третього віку є соціальним проектом для літніх людей. Основна його мета – створити пенсіонерам можливості для спілкування, проведення змістовного та цікавого дозвілля.

«Дніпро – єдине місто в Україні, де влада з ініціативи мера Бориса Філатова підтримала такий важливий соціальний проект з бюджету міста. Це допомогло йому стати більш масштабним та масовим. За останній рік слухачами університету стали понад 3,8 тис. пенсіонерів. Набір триває впродовж усього року, тож запрошуємо всіх охочих містян поважного віку приєднатися до дружного кола наших слухачів», – сказала Анастасія Кувайкіна.

 Опановувати нові знання літнім студентам допомагають викладачі 7 вишів і фахівці комунальних закладів міста. Зокрема, пенсіонери можуть навчитися комп'ютерної грамоти, іноземних мов, рукоділля, основ правознавства, психології, здорового способу життя, агрономії, українознавства.

Слухачі університету також безкоштовно відвідують театри, музеї, філармонію та концерти академії музики ім. М. Глінки. Влітку для них планують організувати походи у кіно – замість театрів. Крім цього, бабусі та дідусі відвідують з екскурсіями цікаві місця області, зокрема, смт Петриківку.

Минулого року на лівому березі відкрили дві філії Університету третього віку, щоб слухачам було зручніше діставатися на лекції. Вони працюють у придніпровському будинку культури «Енергетик» і на базі Фінансової академії Університету митної справи та фінансів.

Записатися до Університету третього віку можна в територіальних центрах соціального обслуговування або за адресою: вул. Мечникова, 7 (управління з питань розвитку соціального захисту населення міськради). Для реєстрації необхідно надати заяву, ксерокопії паспорта, пенсійного посвідчення та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Також університет має свою сторінку у мережі Facebook. Тут можна ознайомитися з розкладом занять та заходами, що проводяться в рамках проекту «Університет третього віку», надати свої пропозиції щодо нових його напрямів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...