App Store Google Play

У Верховній Раді починають збір підписів щодо перейменування області на Січеславську

07.03.2018 16:00
У Верховній Раді починають збір підписів щодо перейменування області на Січеславську

Народний депутат Андірй Денисенко підготував проект змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це депутат розповів на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Згідно із Законом про декомунізацію, назва Дніпропетровської області має бути змінена, оскільки містить згадку про Григорія Петровського - одного з організаторів Голодомору та чільного діяча тоталітарного комуністичного режиму в Україні. Андрій Денисенко ініціює збір підписів народних депутатів для перейменування Дніпропетровщини у Січеславщину.

"Підготував відповідний проект змін до Конституції. Починаємо збір підписів нардепів. Переконаний, 150 зберемо навесні", - повідомив Андрій Денисенко.

Зазначимо, у Дніпрі зареєстрували електронну петицію щодо перейменування регіону у Січеславську. Вона розміщена у розділі веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України та доступна за посиланням.

Для того, щоб підтримати електронну петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції України необхідно дотримуватись певного алгоритму.

Ініціативу підтримали понад 30 місцевих громадських організацій, дніпровські та київські історики, інші народні депутати, діячі культури та мистецтва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...