App Store Google Play

У Верховній Раді починають збір підписів щодо перейменування області на Січеславську

07.03.2018 16:00
У Верховній Раді починають збір підписів щодо перейменування області на Січеславську

Народний депутат Андірй Денисенко підготував проект змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це депутат розповів на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Згідно із Законом про декомунізацію, назва Дніпропетровської області має бути змінена, оскільки містить згадку про Григорія Петровського - одного з організаторів Голодомору та чільного діяча тоталітарного комуністичного режиму в Україні. Андрій Денисенко ініціює збір підписів народних депутатів для перейменування Дніпропетровщини у Січеславщину.

"Підготував відповідний проект змін до Конституції. Починаємо збір підписів нардепів. Переконаний, 150 зберемо навесні", - повідомив Андрій Денисенко.

Зазначимо, у Дніпрі зареєстрували електронну петицію щодо перейменування регіону у Січеславську. Вона розміщена у розділі веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України та доступна за посиланням.

Для того, щоб підтримати електронну петицію щодо закріплення Січеславської області в Конституції України необхідно дотримуватись певного алгоритму.

Ініціативу підтримали понад 30 місцевих громадських організацій, дніпровські та київські історики, інші народні депутати, діячі культури та мистецтва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...