App Store Google Play

У Дніпрі відбувся перший Всеукраїнський з'їзд капеланів: подробиці

06.03.2018 19:30
У Дніпрі відбувся перший Всеукраїнський з'їзд капеланів: подробиці

250 військових священнослужителів УПЦ КП вперше зібралися разом в одному місці. Захід розпочався спільною молитвою за Україну та її захисників. Про це повідомили у прес-службі облради Дніпра, інформує Дніпроград.

Такий з’їзд всеукраїнського масштабу відбувається вперше саме у Дніпрі невипадково. Коли на передовій ще не було психологів, а волонтерський рух лише зароджувався, перші військові капелани з м. Дніпра у камуфляжній формі вже були серед бійців.

І саме у військових госпіталях м. Дніпра молитвою і добрим словом священнослужителі підтримали воїнів, які отримали поранення на передовій, боронячи незалежність і територіальну цілісність держави.

За словами Єпископа Дніпропетровського і Криворізького Симеона: «Цей з’їзд відбувся завдяки підтримці благодійного фонду «Солідарність» (Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солидарность")та Української Патріархальної Церкви».

У рамках проведення з’їзду будуть підсумовані результати діяльності військових священиків в силових структурах за період ‎2014-2018 роки та сформовано концепцію подальшого розвитку військового духовенства в Збройних силах та інших військових формуваннях України.

«Українські військові капелани – такі ж захисники Вітчизни. Їх так само рвуть кулі та осколки. В зоні АТО щоденно відбувається служіння понад ста військових капеланів. В цілому ж за два роки збройного конфлікту українське духовенство різних церковних юрисдикцій направило на фронт та в прифронтову зону близько 600 священнослужителів. І кожен з них, ризикуючи життям, підтримував дух та волю наших бійців!» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Голова обласної ради нагородив військових священників особистими відзнаками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...