App Store Google Play

У Дніпрі відбувся перший Всеукраїнський з'їзд капеланів: подробиці

06.03.2018 19:30
У Дніпрі відбувся перший Всеукраїнський з'їзд капеланів: подробиці

250 військових священнослужителів УПЦ КП вперше зібралися разом в одному місці. Захід розпочався спільною молитвою за Україну та її захисників. Про це повідомили у прес-службі облради Дніпра, інформує Дніпроград.

Такий з’їзд всеукраїнського масштабу відбувається вперше саме у Дніпрі невипадково. Коли на передовій ще не було психологів, а волонтерський рух лише зароджувався, перші військові капелани з м. Дніпра у камуфляжній формі вже були серед бійців.

І саме у військових госпіталях м. Дніпра молитвою і добрим словом священнослужителі підтримали воїнів, які отримали поранення на передовій, боронячи незалежність і територіальну цілісність держави.

За словами Єпископа Дніпропетровського і Криворізького Симеона: «Цей з’їзд відбувся завдяки підтримці благодійного фонду «Солідарність» (Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського "Солидарность")та Української Патріархальної Церкви».

У рамках проведення з’їзду будуть підсумовані результати діяльності військових священиків в силових структурах за період ‎2014-2018 роки та сформовано концепцію подальшого розвитку військового духовенства в Збройних силах та інших військових формуваннях України.

«Українські військові капелани – такі ж захисники Вітчизни. Їх так само рвуть кулі та осколки. В зоні АТО щоденно відбувається служіння понад ста військових капеланів. В цілому ж за два роки збройного конфлікту українське духовенство різних церковних юрисдикцій направило на фронт та в прифронтову зону близько 600 священнослужителів. І кожен з них, ризикуючи життям, підтримував дух та волю наших бійців!» - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Голова обласної ради нагородив військових священників особистими відзнаками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...