App Store Google Play

Право обирати лікаря, зручність та якість лікування: які зміни чекають мешканців ОТГ Січеславщини

06.03.2018 19:00
Право обирати лікаря, зручність та якість лікування: які зміни чекають мешканців ОТГ Січеславщини

Право обирати лікаря, зручність отримання медичної допомоги та якість лікування: такі зміни чекають мешканців ОТГ Січеславщини після запровадження медичної реформи. Про переваги реформування сільської медицини кореспонденту Дніпрограда розповіла директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD c Європою» Олена Тертишна.

1 липня 2018 року в рамках вимог нового законодавства розпочнеться фінансування медичних послуг, які будуть надаватись в органах місцевого самоврядування. Однак лише з 1 квітня стартує приписна компанія громадян для заключення декларацій з лікарями.

Зі слів фахівця, пацієнт отримує важливі переваги від запровадження медичної реформи в ОТГ, а саме: право обирати лікаря, зручність отримання медичної допомоги, оплату медичної допомоги в межах державної програми, гарантію якісної допомоги та покращення ставлення лікарів до своїх пацієнтів.

В свою чергу лікарі отримають: збільшення заробітної плати, яка залежатиме від кількості укладених декларацій, медичний персонал отримає можливості обирати для себе місце роботи. Також медичним закладам надається свобода у виборі правової форми діяльності та забезпечується стабільне фінансування.

«Чим швидше ОТГ сформують свою систему первинної медико-санітарної допомоги, чим швидше мешканці заключать декларації з лікарями, тим більше фінансування отримає відповідна об’єднана територіальна громада. На сьогодні громади самостійно обирають модель первинної медичної допомоги, тобто у вигляді центрів первинної медико-санітарної допомоги або амбулаторій», - розповіла Олена Тертишна.

Фахівець зазначила, що для того, аби приписна кампанія була успішною та вигідною для мешканців ОТГ та органів самоврядування необхідно розпочати Ярмарки здоров’я.

Раніше повідомлялося, що починаючи з 15 березня на Січеславщині буде проведено масову подію, яка охопить усі об’єднані територіальні громади області - Ярмарки здоров’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...