App Store Google Play

Польські партнери зацікавились історичною спадщиною козаків у Дніпрі

06.03.2018 18:30
Польські партнери зацікавились історичною спадщиною козаків у Дніпрі

Дніпровська делегація разом з люблінськими колегами у польському місті обговорили пошук шляхів взаємодії у галузі культури. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку «Агентства розвитку Дніпра» у Facebook.

Як зазначається, на запрошення люблінських колег делегація Дніпровської міської ради, до складу якої увійшли і представники «Агентства розвитку Дніпра», відвідала гостинне місто Польщі.

За повідомленням, окрім обміну досвідом у запровадженні стратегій розвитку міст, не менш важливим аспектом роботи став пошук шляхів взаємодії у галузі культури.

«Вже на фінішний етап вийшла підготовка до проведення Днів Любліна в Дніпрі, що дозволить нашим містам та народам краще познайомитися один з одним, відкриваючи різні аспекти культурної спадщини – від вуличних театрів до рецептів традиційної кухні», - пояснив депутат Дніпровської міськради Ашер Йосеф Черкаський.

Окремою складовою робочого візиту стали консультації по пошуку спільних зацікавленостей сторін в історичній царині.

«Для наших колег цікавою стала інформація про наявність у найближчих околицях Дніпра фортеці Кодак, а в самому місті – поселення Самарь, які, в тому числі, пов’язані зі спадщиною Речі Посполитої, утвореної у 1569 році саме у Любліні. Ми також обговорили можливість академічних обмінів, оскільки і Дніпро, і Люблін є важливими університетськими центрами України та Польщі відповідно», – розповів директор Інституту історії Дніпра Олег Репан.

Раніше повідомлялося, що сторони обговорили координацію зусиль у реалізації грантових проектів і обмін практиками Люблінського науково-технологічного парку та Індустріального парку Industrial Forpost у Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...