App Store Google Play

Ожеледиця та бурульки на дахах: у Дніпрі кількість травмованих збільшилась вдвічі

06.03.2018 11:20
Ожеледиця та бурульки на дахах: у Дніпрі кількість травмованих збільшилась вдвічі

Наразі сніг вже не падає, поривчастий вітер ущух. Через підвищення температури у Дніпрі тротуари перетворилися на ковзанку. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з посиланням на «ТСН».

Сьогодні синоптики прогнозують відлигу. Схід України, тим часом, має нове випробування - ожеледицю. Дощі на вихідних, а потім мороз, перетворили сніг на кригу.

У Дніпрі трохи потеплішало, температура вдень коливається від 0 до -3. Однак через ожеледицю безпечніше пересуватися транспортом, аніж йти пішки. Це на собі відчули десятки містян, адже травмпункти міста переповнені.

Медики говорять, що кількість травмованих збільшилась вдвічі. Так, протягом двох годин до лікарні звернулося близько 25 осіб, з яких 20 з переломами.

Мешканці міста зазначають, що тротуари не розчищаються та не посипаються комунальниками Дніпра. Ще одну небезпеку становлять бурульки на дахах будинків, які починають танути та падати.

Нагадаємо, у наслідок складних погодних умов, зокрема сніг, пориви вітру, хуртовини, на території Дніпропетровської області було порушено та припинено рух транспорту на окремих ділянках доріг, роботи електричних мереж, комунального господарства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...