App Store Google Play

Мешканцям Дніпропетровської області приходять повістки, але в армії забирати поки не будуть

06.03.2018 15:00
Мешканцям Дніпропетровської області приходять повістки, але в армії забирати поки не будуть

Мешканці Дніпропетровської області призовного віку почали отримувати повістки з вимогою з’явитися до своїх військових комісаріатів за місцем реєстрації, але це не означає, що їх будуть одразу забирати на строкову службу. Про це сьогодні, 6 березня, під час прес-конференції повідомив заступник військового комісара Дніпропетровського обласного військового комісаріату підполковник Сергій Полуциган, передає Дніпроград.

Військовий зазначив, що цей процес необхідний для внесення та оновлення інформації в новостворений реєстр громадян призовного віку.

«На початку року ми вели роботу зі створення цього реєстру, а на даний момент розпочався процес його наповнення. Ми співпрацюємо із різними міністерствами та підприємствами, які надають нам інформацію про призовників. Новий реєстр дозволить зробити моніторинг більш прозорим та ефективним», - розповів Сергій Полуциган.

До військоматів протягом наступних місяців мають з’явитися близько 60 тисяч мешканців області. Кількість та якісний склад весіннього призову визначать лише у квітні, але відомо, що ця цифра буде на рівні приблизно 2 тисяч осіб.

Нагадаємо, що минулої осені призов на Дніпропетровщині було виконано на 100%. Із 2740 строковиків у ЗСУ відправилися 1740 чоловіків, у Національну гвардію — 945, у Державну службу транспорту — 55 осіб.

Особам, які переховуються від строкової служби, згідно статті 355 ККУ передбачується покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років. У свою чергу, особи, які порушили правила обліку військовозобов’язаних, можуть отримати адміністративне покарання у вигляді штрафу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...