App Store Google Play

ГПУ вирішить, чи оскаржувати вирок обвинуваченим у скоєнні терактів у Дніпрі

06.03.2018 10:40
ГПУ вирішить, чи оскаржувати вирок обвинуваченим у скоєнні терактів у Дніпрі

Питання про оскарження вироку суду Дніпра обвинуваченим у скоєнні терактів Віктору Сукачову і Віталію Федоряку вирішить Генеральна прокуратура України. Про це Радіо Свобода 5 березня повідомив представник обвинувачення, прокурор відділу прокуратури області Олександр Дахно, передає Дніпроград.

«Зараз вирок суду вивчає Генеральна прокуратура України і до збігання терміну на оскарження Генпрокуратура ухвалить рішення про доцільність чи недоцільність оскарження. Вирок суду – це понад сто аркушів, і його треба ретельно вивчити й проаналізувати, і тільки після цього ухвалити рішення», – сказав Олександр Дахно.

За його даними, останній строк подання апеляції стороною обвинувачення – 7 березня. За його словами, самі ж обвинувачені мають право подати на апеляцію у відведений законом термін з моменту вручення їм в слідчому ізоляторі копії протоколу судового засідання.

Водночас захист заявив, що обвинувачені погодились із вироком й оскаржувати його не збираються.

Індустріальний районний суд Дніпра раніше визнав Віктора Сукачова та Віталія Федоряка винними у вчиненні вибухів у 2010-2012 роках у Дніпрі, Харкові й Запоріжжі та визначив їм покарання у вигляді 12 років позбавлення волі. Рішення суду було ухвалене 28 лютого, однак ЗМІ відомо про нього стало тільки цими вихідними з реєстру судових рішень. Суд перерахував строк покарання, згідно із «законом Савченко», таким чином, як очікується восени 2018 року, обвинувачені можуть бути звільнені.

Нагадаємо, що 27 квітня 2012 року в Дніпрі вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи, постраждала 31 людина. Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйони доларів США від держави.

Серед затриманих були дніпровський політолог Віктор Сукачов та його знайомі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також звинувачували у скоєнні ще 7-ми терактів у різних містах України. У свою чергу, Сукачов неодноразово заявляв, що Рева і Просвірнін не причетні до терактів.

Пізніше, 2014 року, прокуратура відмовилась від обвинувачень щодо Дмитра Реви та Льва Просвірніна. Їх виправдали і випустили на волю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...