App Store Google Play

Бізнес-представники Дніпра долучаються до благодійної акції «Збережи дерево – врятуй дитину»

06.03.2018 13:40
Бізнес-представники Дніпра долучаються до благодійної акції «Збережи дерево – врятуй дитину»

У березні поточного року до благодійної акції «Збережи дерево – врятуй дитину» почали долучатися офіси Дніпра. Метою акції є на виручені кошти зі збору макулатури допомагати дітям з тяжкими захворюваннями. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів акції.

Дана акція у Дніпрі вже проходить з 2012-го і набирає обертів кожного року. У минулому, 2017-му, році у заході взяли участь 63 дніпровські школи, а з цього місяця стартував весінній етап акції  «Збережи дерево – врятуй дитину». Ініціаторами даного заходу є благодійний фонд «Допомагаємо».

За шість років даної акції було зібрано близько 50 тисяч тонн макулатури та усі кошти  виручені завдяки цій акції були направленні на лікування дітей з тяжкими захворюваннями. Діти, які отримують благодійну допомогу, є підопічними благодійного фонду «Допомагаємо».

«Завдяки цій добрій справі ми можемо по-справжньому допомогти діткам та подарувати їм прекрасне дитинство, яке сповнене радістю, а не тривогами та хворобою», - закликає до допомоги менеджер фонду «Допомагаємо» Ольга Ярошнко.

Як зазначила координатор акції «Збережи дерево - врятуй дитину» Алла Адамович, з початку березня до акції вже долучилися близько 20 офісів.

«Процедура збору макулатури досить проста: ви нам повідомляєте, що маєте намір взяти участь у акції, ми привозимо та встановлюємо до офісу спеціальні контейнери для збору макулатури. По мірі його наповнення ми самі забираємо та здаємо макулатуру», - розповідає вона.

Також координатор акції зазначила, що з одного офісу за місяць можна вилучити від 30 кг паперу, а це приблизно тисяча гривень. Подробиці акції та контактні телефони можна отримати на сайті благодійного фонду.

Нагадаємо, що раніше до акції долучилися школярі і зібрали 35 тонн макулатури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...