App Store Google Play

У Дніпрі відкрили XIX Всеукраїнський фестиваль «Століття грації та краси»

05.03.2018 12:40
У Дніпрі відкрили XIX Всеукраїнський фестиваль «Століття грації та краси»

На фестиваль хореографії «Століття грації та краси» з’їхалися понад 700 учасників із Дніпра, міст Дніпропетровської області та інших куточків України. Фестиваль проходить у міському Палаці дітей та юнацтва. Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, передає Дніпроград.

Організаторами фестивалю є Федерація фітнесу м. Дніпра, дитячо-юнацький центр «Штурм» за підтримки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Цьогоріч свято танцю проходить у рамках двох програм  – «Дніпро – культурна столиця» та «Дніпро – спортивна столиця».

Цьогоріч учасниками фестивалю стали танцюристи віком від 3 до 15 років і старші. Серед конкурсних програм – соло, дует та імпровізація. Учасники виступали в номінаціях «Сучасна хореографія», «Естрадна хореографія», «Спортивна хореографія», Street dance show, Best dance show.

Віце-президент Федерації фітнесу м. Дніпра, голова журі фестивалю Євгенія Тимошевська розповіла, що з кожним роком кількість учасників цього заходу зростає. Декілька років тому він отримав статус всеукраїнського.

«Приємно, що до нас приїжджають і танцюристи, які вже багато років є учасниками фестивалю, і дебютанти. Критерії оцінки зовсім різні, але головне і для танцювальних колективів, і для дуетів та сольних виконавців – розкриття образу, емоційність, артистичність. Не менш важливою є й техніка, пересування учасників по сцені», – сказала голова суддівської колегії.

Після урочистої церемонії відкриття на сцені відбулося нагородження тих, хто вже виступив вранці, у першій частині фестивалю.

9-річна Єлизавета Татаренко приїхала на «Століття грації та краси» вперше. Дівчинка є учасницею колективу Dance College із смт Лозове (Хмельницька область).

«Виступ нашого колективу ще попереду. Я трохи хвилююся, але ми всі разом згуртуємося для вдалого танцю», – сказала вона.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...