App Store Google Play

Досягнення та плани: у ДніпроОДА відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров'я

05.03.2018 16:40
Досягнення та плани: у ДніпроОДА відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров'я

Сьогодні, 5 березня, у Дніпрі відбулося підсумкове засідання колегії обласного департаменту охорони здоров'я, присвячене минулорічним досягненням та планам на майбутній рік. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з приміщення ДніпроОДА.

«Під час засідання колегії ми комплексно розповімо про події 2017 року в області охорони здоров’я, серед яких реконструкція лікарень, будівництво нових медичних корпусів, зокрема оновлення дитячої лікарні імені професора Руднєва та оснащення сучасним обладнанням дитячої реанімації», - розповіла директор департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Наталія Будяк.

Крім того, до минулорічних переваг відносять запровадження системи електронного запису до лікаря у всіх Дніпровських центрах первинної медико-санітарної допомоги.

Серед планів департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА на 2018 років зазначаються: створення обласного хоспісу, подальший розвиток інформатизації медицини, придбання новітнього діагностичного обладнання для лікарень та забезпечення ліками.

«У нас є чим похвалитись, підбиваючи підсумки діяльності департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської області. Наразі, відповідно до програми Президента Петра Порошенка, 161 мільйон гривень виділено на розвиток сільської медицини в регіоні. В цьому році планується побудувати п’ять сільських амбулаторій з житлом для сімейних докторів, також вісім амбулаторій будуть реконструюватися. Дніпропетровщина буде пілотною в цьому напрямку», - повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

Зі слів Олега Кужмана, у 2018 році починаємо створювати лапароскопічне відділення лікарні імені Мечикова, якому не буде аналогів в Україні. Перший заступник голови Дніпропетровської ОДА пояснив, що в результаті хірурги будуть навчатися менше, але якісніше.

Раніше повідомлялося, що департамент охорони здоров'я Дніпровської міськради підбив підсумки своєї діяльності протягом останнього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...