App Store Google Play

Дніпроводоканал приховав ціни ремонту півстолітніх очисних фільтрів за 72 мільйони

05.03.2018 13:40
Дніпроводоканал приховав ціни ремонту півстолітніх очисних фільтрів за 72 мільйони

КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради 28 лютого за результатами тендеру замовило ПП «Авісбуд» ремонт очисних фільтрів питної води за 72,37 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У листопаді 2016 році ТОВ «Будівельна компанія «Верласс» Анатолія Куліненка виграло тендер щодо капітального ремонту фільтрів 1961 року будівництва на Кайдацькій насосно-фільтрувальній станції Дніпра за 31,65 млн грн., що вдвічі дешевше. Йдеться про вісім фільтрів загальною площею 349 кв. м. Однак згодом закупівлю скасували через скорочення видатків.

За новою угодою «Авісбуд» має відремонтувати ці фільтри за скоригованим проектом до кінця 2019 року. Гарантійний строк становить десять років.

Підсумкова відомість ресурсів та кошториси не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів та обладнання з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

На заробітну плату піде 1,32 млн грн., тобто 2% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,2% – 109 тис грн.

Ціна угоди на 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 72,77 млн грн.

Дніпровський «Авісбуд» зі статутним капіталом 1 тис грн. належить Миколі Ганжі з села Манвелівка на Дніпровщині. До січня 2016 року фірма називалась «Укртехстрой Інвест».

Усього із серпня 2016 року переможець отримав підрядів виключно комунальників Дніпровської міськради на 132,30 млн грн., з яких нинішній – найбільший.

Єдиним конкурентом було ПП «Л.Д. Сервіс» з Дніпра зі статутним капіталом 420 грн., яким володіє Андрій Лубяний. Його дружина Марина Лубяна є провідним спеціалістом Управління соціального захисту населення Новокодацької районної у місті Дніпрі ради. За даними з її декларації, він також працював чи працює у КП «Дніпропетровські міські теплові мережі» та КП «Теплоенерго».

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...