App Store Google Play

П'ять років і суд нарешті виніс вирок у справі терористів", яких обвинувачували у терактах в Дніпрі

04.03.2018 17:00
П'ять років і суд нарешті виніс вирок у справі терористів", яких обвинувачували у терактах в Дніпрі

Індустріальний районний суд Дніпра визнав винними двох обвинувачених, яких було затримано за серію вибухів в 2011-2012 рр в Запоріжжі, Харкові та Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 061.

Зазначається, що фінальне судове засідання у "справі терористів" відбулося 28 лютого. Згідно із рішенням суду, Віктора Сукачова та Віталія Федоряка було визнаним у серії вибухів на території декількох українських міст з корисливим мотивом.

"Підривники" залишали листи на місцях вибухів, розсилали листи з вимогою заплатити їм від 150 000 євро до 5 млн євро. Листи надсилали в СБУ, Фоззі груп. Гроші потрібно було перевести на 15 банківських карток.

На суді обвинувачені розкаялися в своїй діяльності і детально розповіли, як все відбувалося.

Покарання для підривників суд обрав у вигляді 12 років позбавлення волі, але із урахуванням того, що підсудні знаходилися у СІЗО більше п'яти років і встигли підпасти під дію так званого "закону Савченко", Сукачов та Федоряка протягом року можуть вийти на свободу.

Варто зазначити, що минулого року підсудні подавали клопотання про дорозлідування справи та перевірку причетності ще однією людини до терактів, але суд їм відмовив.

Нагадаємо, що 27 квітня 2012 року в Дніпрі вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи, постраждала 31 людина. Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйони доларів США від держави.

Серед затриманих були дніпровський політолог Віктор Сукачов та його знайомі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також звинувачували у скоєнні ще 7-ми терактів у різних містах України. У свою чергу, Сукачов неодноразово заявляв, що Рева і Просвірнін не причетні до терактів.

Пізніше, 2014 року, прокуратура відмовилась від обвинувачень щодо Дмитра Реви та Льва Просвірніна. Їх виправдали і випустили на волю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...