App Store Google Play

П'ять років і суд нарешті виніс вирок у справі терористів", яких обвинувачували у терактах в Дніпрі

04.03.2018 17:00
П'ять років і суд нарешті виніс вирок у справі терористів", яких обвинувачували у терактах в Дніпрі

Індустріальний районний суд Дніпра визнав винними двох обвинувачених, яких було затримано за серію вибухів в 2011-2012 рр в Запоріжжі, Харкові та Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на 061.

Зазначається, що фінальне судове засідання у "справі терористів" відбулося 28 лютого. Згідно із рішенням суду, Віктора Сукачова та Віталія Федоряка було визнаним у серії вибухів на території декількох українських міст з корисливим мотивом.

"Підривники" залишали листи на місцях вибухів, розсилали листи з вимогою заплатити їм від 150 000 євро до 5 млн євро. Листи надсилали в СБУ, Фоззі груп. Гроші потрібно було перевести на 15 банківських карток.

На суді обвинувачені розкаялися в своїй діяльності і детально розповіли, як все відбувалося.

Покарання для підривників суд обрав у вигляді 12 років позбавлення волі, але із урахуванням того, що підсудні знаходилися у СІЗО більше п'яти років і встигли підпасти під дію так званого "закону Савченко", Сукачов та Федоряка протягом року можуть вийти на свободу.

Варто зазначити, що минулого року підсудні подавали клопотання про дорозлідування справи та перевірку причетності ще однією людини до терактів, але суд їм відмовив.

Нагадаємо, що 27 квітня 2012 року в Дніпрі вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи, постраждала 31 людина. Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйони доларів США від держави.

Серед затриманих були дніпровський політолог Віктор Сукачов та його знайомі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також звинувачували у скоєнні ще 7-ми терактів у різних містах України. У свою чергу, Сукачов неодноразово заявляв, що Рева і Просвірнін не причетні до терактів.

Пізніше, 2014 року, прокуратура відмовилась від обвинувачень щодо Дмитра Реви та Льва Просвірніна. Їх виправдали і випустили на волю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...